Chcete se naučit, jak docílit žárlivosti Vašeho ex miláčka? Pak jste přišly na správné místo. Ale než pokročíme, ráda bych Vás nejdřív varovala, že se ženete po pěkně nejisté cestě! Ačkoli rady v tomto článku Vám pomohou docílit přesně toho, co chcete, musíte být opatrní, aby se triky neobrátily proti Vám (ale k tomu se za chvíli dostanu).

A ještě než se dostaneme ke článku, musím Vás varovat. Je velmi důležité, aby nebylo očividné, že se snažíte, aby Váš Ex žárlit. Pointa žárlivosti je v tom, že nesmí být vidět, že se o ni snažíte. Pokud Vašemu bývalému partnerovi dojde, že nejste upřímná, tyto techniky se zcela určitě obrátí proti Vám. Varovala jsem Vás!

1.) Na svého Ex nemluvte. To velmi ovlivní žárlivost.

Dobře, tohle nemusí Vašeho Ex okamžitě uvrhnout do žárlivosti… ne teď. Ale když přestanete na Vašeho Ex mluvit, donutíte ho nebo ji přemýšlet, co asi tak děláte. Díky tomu bude také snažší donutit ho nebo ji žárlit pomocí činů v krocích 2, 3 a 4.

Nemluvení na Vašeho bývalého je velmi důležité, protože někdy jste schopni dostat Vašeho miláčka zpátky jen díky tomu, že na něj prostě nemluvíte. Takže ať jsou okolnosti jakékoli, nemluvení je dobrý nápad.

2.) Aby Váš Ex žárlil, použijte Facebook a sociální média.

Ano, tento krok je docela jasný, ale spousta lidí tento krok úplně pokazí a udělají z toho očividný pokus o žárlivost. Klíčem je být trochu záludný a nenechat na sobě znát, že se snažíte strhnout na sebe pozornost. Prostě jděte večer ven za zábavou, udělejte nějaké fotky s hezkými lidmi a pošlete je na Facebook. Označte se a nechte přibývat komentáře!

Můžete se také pokusit přimět lidi opačného pohlaví, aby Vám posílali příspěvky na Zeď. Čím lépe kamarád bude vypadat, tím lépe. Chcete, aby Váš ex věděl, že je spousta hezkých lidí, co po Vás pálí!

Tady je jeden špinavý tip: udělejte si falešný účet a posílejte si příspěvky na zeď. Ujistěte se, že nastavení soukromí je na nejvyšším možném levelu, aby Váš Ex nemohl profil shlédnout. A teď, neříkám, že je to ten nejlepším způsob, ale lhala bych, kdybych Vám řekla, že to nepřiměje Vašeho Ex žárlit.

Čím žárlivější budou, tím více Vás budou chtít.

3.) K vyvolání žárlivosti randěte s jinými lidmi.

Tento krok je jasný. Ale znovu říkám, neudělejte to moc jasné. Nepište jen tak náhodně svému bývalému, „Ahoj! Zrovna s někým randím. Jsou fakt sexy.“ Ne, takhle by to nešlo a jen by to vypadalo, že se snažíte až moc. Místo toho to udělejte nenápadně. Sejděte se na kávu s Vaším společným kamarádem a zmiňte se o svém novém objevu. Garantuji Vám, že se to nakonec Váš Ex dozví a pokud zahrajete svoje karty správně… bude velmi žárlit.

Poznámka: Tento tip můžete použít společně s tipem 2 a vytvořit tak ultra žárlicí zbraň.

4.) Zařiďte, aby Vás Váš Ex viděl na veřejnosti.

Nemluvím tady o nějakém pronásledování. Pojďme si to perfektně vyjasnit. Vy jen chcete, aby svět o Vaší přítomnosti věděl, a to zahrnuje hlavně společné přátele Vás a Vašeho Ex.

Ukažte se na párty, kterou pořádají Vaši společní přátele. Ačkoli se možná nemáte chuť socializovat (záleží na tom, jak moc zlomené srdce máte), zakousněte se a prostě jděte ven za zábavou. Docílíte tak dvou věcí, Váš Ex bude žárlit a Vy se budete bavit.

Video, které naučí vše o žárlivosti

Níže nalznete odkaz na video se souhrným materiálem, jak přimět Vašeho Ex žárlit a chtít Vás zpět, nadobro!