Přemýšlíte, co napsat Vašemu bývalému? Už nemusíte! Dobře, cca 31 dní již uplynulo a teď chcete vědět, co vlastně přesně napsat Vašemu Ex. Naštěstí pro Vás jsem tu já, a já jsem v tomto článku nastínila několik různých typů textových zpráv, které zařídí, že Vás Váš Ex bude postrádat a bude Vás chtít zpět.

Samozřejmě, nemůžu plně zaručit, že tyto zprávy Vám pomohou získat Vašeho Ex přes noc, ale mohu garantovat, že minimálně zvýší šance, že Vám Váš Ex napíše pozitivně zpět. A pak už budete připravena začít s procesem získání bývalého miláčka zpět … nadobro!

Ale nejdřív mě nechte Vám sdělit, co nedělat!

Co NEpsat Vašemu bývalému – Zbytečné zprávy

Tohle je něco, čemu se určitě musíte vyhnout, pokud někde chcete Vašeho bývalého zpátky. Jsou to zprávy, které ráda nazývám „Zbytečné zprávy“. Nejspíš víte přesně, o čem mluvím a nejspíš je také nemáte úplně v lásce.

Dostáváte někdy zprávy od Vaší rodiny nebo přátel, které obsahují jen jedno slovo? Něco jako „Ahoj“ nebo „Jak je“? Jsou mi tak nepříjemné! Ale i něco jednoduchého jako „Ahoj, jak se máš?“ nebo „Ahoj, jak to jde?“ může být stejně špatné.

Proč jsou tak špatné? No, především jsou zbytečné, protože nevyvolávají žádné emoce. Naopak, můžou Vašemu Ex vyvolat o Vás negativní dojmy. Zníte nudně, nezajímavě a upřímně ne jako šťastná osoba. Tím, že pošlete takovouhle zprávu, dáváte nechtěně svému Ex najevo, že jste nešťastná v životě a potřebujete si promluvit. Nedělejte to.

(DŮLEŽITÉ: Pokud se chcete naučit několik zpráv, které Vám zaručí, že Vás Váš Ex bude prosit, ať se vrátíte, pak Vám silně doporučuji toto video. Je od kluka jménem Martin Klein a jednoduše se jedná o nejlepší „Jak dostat Vašeho Ex zpět“ program, které je tam venku, a který Vás naučí zprávně psát zprávy a dostat bývalého zpět.)

Takže, co byste vlastně měli psát? Té první zprávě ráda říkám „Hezké připomenutí“.

Tohle je jedna z prvních zpráv, kterou byste měli svému Ex napsat. Co teď vlastně chcete je, aby si Váš Ex myslel, že jste se přes něj už naprosto přenesly, ale čas od času si na něj vzpomenete. Tyto zprávy jsou vytvořeny tak, abyste vypadaly šťastné, ohleduplné. Zprávy mají mít jasnou pointu, musí být jasné, proč píšete.

Tady je pár příkladů zpráv „Hezkých připomenutí“.

„Ahoj. Zrovna se koukám, jak dneska hrají Dallas Stars s Vancouver Canucks a tvůj oblíbený hráč skóroval! Musela jsem si vzpomenout, jaká legrace byla ty hry sledovat!“

„Ahoj, kapela Matthew Good bude hrát příští měsíc v McPherson Playhouse! Myslela jsem, že bys to rád věděl, vím, jak moc je miluješ! :D“

Chápete? Zní nevinně že? Zaměřte se ale také na pár detailů ve zprávě. Použila jsem pár vykřičníků. To je velmi důležité. Vykřičníky vyvolávají pocit, že jste šťastní.

Co byste měly napsat svému bývalému – Cítit se dobře zpráva

Zpráva „Cítit se dobře“ je mou tajnou přísadou.

Pár dní po poslední interakci s Vším bývalým, bude potřeba použít jednu z těchto textových zpráv. Jsou docela podobné těm prvním zprávám, ale posunou to ještě trochu dál.

Posílání zpráv, které vyvolají intimní zážitky je tak lehké!

V podstatě, je potřeba znovu si vybavit moment ve vztahu, který byl silný a pozitivní. Pak budete chtít, aby si ho vybavil i Váš Ex. Ale musíte ho popsat plně a krásně, abyste vyvolali velkou emocionální odezvu.

Tady je pár příkladů:

„Pamatuješ si, jak dobrý pocit jsme měli, když jsme zachránili tu kočku ze stromu? Jen jsem si vzpomněla, jak krásné bylo držet tvou ruku po tom, co jsme ji zachránili. Doufám, že se máš výborně.“

„Právě jsem si vzpomněla na tu chvíli, kdy jsme byli uvězněni v bouřce u nás doba, sami … a jak skvěle jsem se cítila v tvé náruči u krbu. Doufám, že ti vše vychází.“

Znovu opakuji, že je spoustu jiných zpráv, které můžete poslat, a které zvětší šance, že dostanete Vašeho Ex zpět. Koukněte se na video Martina Kleina … Určitě Vám pomůže získat Vašeho Ex v co nejmenším možném čase.

Doufám, že Vám tento článek pomohl napovědět, co psát Vašim Ex!