Velmi často probírané téma, něžné pohlaví je z něj často až zoufalé. Ale to tak vůbec být nemusí, otázka jak dostat zpátky chlapa není tak složitá. Především, je to přeci jen také člověk a musíte sama vědět, co na něj platí. Ale pozor – rozhodně nezkoušejte citové vydírání nebo třeba přijít s prosíkem, v takových chvílích jde o nucený nátlak a Vy na to musíte jít v první řadě diplomaticky.

Jak dostat zpět chlapa? Jestli máte zájem dozvědět se žhavé novinky z dílny světových odborníků a dopřát si potěšení z profesionálně odvedené práce, zkuste naši brožurku. Stačí jediné kliknutí a máte vše jako na dlani, teď už se jen držet odborných rad a nemůžete jen tak bezdůvodně selhat. Některé věci totiž platí na všechny muže!

V první řadě musíte mít svou hrdost, jste přeci žena, ne? Není radno se doprošovat nebo uhánět slzami. Muže to ještě spíše odradí, protože potřebuje ženu, které si bude vážit a ne vyměknutou třasořitku. Určitě ho také nekontaktujte první nebo druhý týden po rozchodu, pokud to tedy neudělá on. Chce to totiž čas! Oba dva musíte nastalou situaci pořádně vstřebat a promyslet, sekundárně se také dát do pohody a klidu, abyste měli sílu na to přivést si zpět do života milovanou osobu.

Zkuste v první řadě posílit své sebevědomí. Co takhle nový účes nebo jiná změna osobní vizáže? Zahoďte minulost a žijte přítomností a budoucností! Otázka jak získat zpátky chlapa asi tak měsíc po rozchodu opravdu počká, nemějte strach, nikam Vám neuteče…

Chce to zdravé sebevědomí, bývalý protějšek nesmí pojmout podezření, že Vás hodně ranil. Žádné vynucené návraty, diskutujte věcně a trvejte si na svém. Krátké odloučení Vám rozhodně prospělo, ale naučte svého bývalého partnera vzpomínat. Na schůzce se chovejte asertivně, jako atraktivní žena, co si zaslouží býti milována, a to nikolivěk ze soucitu.

Jak získat zpět chlapa? Musíte na to hlavně jít opravdu pomalu, prostě nic neuspěchat! Vše má svůj čas, to je jasné – a o vztazích tohle platí dvojnásob. V první řadě si musíte trochu posílit sebevědomí, aby šlo vše podle očekávání. Odstřihněte minulost a začněte prostě znovu, hýčkejte se, jak již bylo řečeno, zkuste novou vizáž a uvidíte, že to pomůže!

Setkání se svým ex musíte naplánovat takřka do puntíku. Kde to bude? A kdy? Co mu namluvíte, aby opravdu přišel? Rozhodně neříkejte, že byste ráda probírala minulý vztah. Nenimrejte se v minulosti, stačí, když řeknete, že si chcete jen nezávazně a přátelsky promluvit. V takových případech je minimálně slušnost přijít…

Uvědomte si také zásadní věc, která Vám zásadně poradí a pomůže v tom, jak dostat zpátky chlapa. Rozchod totiž nebyla a není jen jeho chyba, vinu nesou vždy oba – jeden větší, druhý menší část – ale to neznamená, že jste byla opuštěna jen tak pro nic za nic. Sáhněte si do svědomí, a pokud je to opravdu třeba, neváhejte se také za své jednání v minulosti omluvit. Muže tím určitě potěšíte, protože i když je to trochu později, než čekal, určitě nebude proti.