Po rozchodu to bývá někdy těžké, a to úplně stejně pro obě strany. Skončit něco, co donedávna fungovalo, může pomoci i nevěra nebo změna chování jednoho z partnerů. Ale když se oklepete a naberete zpět síly, je tu zásadní dilema. Pro někoho možná těžká otázka, jiný si ví rady trochu více. Jak dostat zpět holku?

Láska se nedá přivolat, rozhodně to nejde rychle ani bleskově. Musíte si počkat a umět si svou šanci zasloužit. Pokud ji promarníte, je ale jako všude jinde šance na reparát. Je však třeba dobrá taktika, kterou si musíte promyslet dopředu a umět také trochu improvizovat. Chcete rady odborníků? Není nic snadnějšího, než si objednat naši brožurku, a to jediným kliknutím myši! Spoustu cenných poznatků z oblasti vztahů mezi mužem a ženou je Vám teď snadno k dispozici. Buďte vždy o krok vpřed!

Chce to pořádnou porci hrdosti a kuráže, jinak Vám bohužel jen tak něco nevyjde, to neplatí jen pro vztahovou oblast. Nesmíte se doprošovat, správná taktika, jak dostat zpět holku, je postavená přeci jen trošku jinak. Není radno chovat se jako „baba“, takhle byste lásku zpět nezískali. Chovejte se věcně, ale ne hystericky. Tak například, zavolat bývalé lásce v jednu v noci, abyste jí vynadali a vyplísnili za nějakou drobnost, navíc v opilosti – tím pomocné body rozhodně nezískáte, na to vezměte jed (a snad se to i rozumí samo sebou).

Nemějte strach, prostě to nějak dopadne. Jak dostat zpátky holku nesmí být román na pokračování, který nikam nevede. Zkoušejte to pomalu, ale jistě. Ověřte si, že má bývalý protějšek o Vás nadále jistý zájem a možná, po jistém čase a pár schůzkách, by se nebránil pokračovat ve vzájemném vztahu v jiné rovině.

Hlavně nesmíte nic uspěchat, city jsou křehká věc, a to platí zvláště u žen. Pozvěte asi po měsíci od rozchodu někdejší protějšek na takovou nezávaznou schůzku s tím, že chcete něco probrat. Úplně jedno co, vyhýbejte se jen frázím kolem bývalého vztahu, o čemž si naoko rozhodně popovídat nechcete. V takovém případě by totiž bývalá přítelkyně spíše nepřišla. A není divu, zvláště tehdy, pokud jste se rozešli třeba v slzách nebo se poslední dobou ve vztahu dost hádali.

Mezilidské vztahy jsou hlavně o komunikaci, takže bude nejlepší, když si oba prostě a jednoduše promluvíte tváří v tvář. Nic jiného ani dělat nemůžete, protože navazovat a slepovat vztah po internetu je utopie (to šlo možná naposledy ve věku kolem jedenácti let).

Potřebujete radu? Chcete nějaký dobrý tip, se kterým to půjde všechno snáze? Není problém, stačí si objednat naši příručku, učiníte tak jediným kliknutím myši. S dobrými radami a inspirací od odborníků to všechno půjde snáze, určitě se pak dočkáte vytouženého konce a opět si padnete do náruče. Byla by škoda, abyste pro to neudělali něco více, když jste si dobře rozuměli, že?

Jak dostat zpět holku, to nemusí být neřešitelný sen, který budete snít s lahví alkoholu. Tím totiž opravdu ničeho nedocílíte, zkuste to jinak!