Vztahy se rozpadají, lidé se rozcházejí. Ale někdy se s tím nechceme smířit, hlavně tehdy, pokud jsme my sami hlavními protagonisty. Jak dostat zpět kluka? Pro zamilovaná děvčata, která byla opuštěna chlapcem, existuje spoustu zajímavých rad a tipů. Především, nikdy není nic předem ztraceno, tak hurá na věc, nebuďte pasivní!

Chcete vědět víc? Stačí si jediným kliknutím myši zakoupit naši užitečnou brožurku a hned budete mít znalosti stejné, jako přední psychologové. A to rozhodně není klišé, právě oni totiž tuhle příručku pro lepení rozpadlých vztahů sestavili – a je až nevídaně účinná, proto není důvod nezkusit ji využít ve svůj prospěch jako tajný trumf!

Jak dostat zpátky kluka, to rozhodně nemusí být týdny a měsíce v slzách. Jde to i bez hysterie (respektive – musí to jít!), naříkání, breku a žárlivých scén. Toho se raději vyvarujte zcela, pak byste svého bývalého milého už asi navěky odradila. Muži nemají rádi hysterické výstupy všeho druhu, musíte na ně pomalu – ano, abyste je nevyplašili, přesně tak.

Především je třeba být hrdá, protože si lásku pochopitelně zasloužíte a nemusíte o ni přeci prosit, to je nesmysl. Musíte se stát znovu tou dívkou, do které se Váš bývalý tehdy či onehdy zamiloval a pak máte hned napůl vyhráno. Zkuste napravit své chyby a zlozvyky, pokud o nich vědomě víte a především si užívejte života i bez něj – nesmíte dát najevo, že rozchod navždy pošramotil Vaše sebevědomí. Rozmyslete si ale jednu životně důležitou otázku. Chcete toho kluka opravdu zpět? Podvedla jste ho nebo měla majetnické sklony, ze kterých raději vycouval na svobodu?

Jak dostat zpět kluka? Hlavně pomalu! Nesmíte nic uspěchat, a ani se ozvat tak nějak příliš brzy. Ideálním časem, kdy dáte vědět, že chcete nezávaznou schůzku – z libovolného důvodu, třeba se prostě sejít jako přátelé – je tak zhruba jeden měsíc neboli čtyři týdny. Týden je moc málo, nestihnete se dát dohromady, kluk nepřijde a navíc budete mít na krajíčku pláč.

Změňte svou vizáž nebo začněte chodit do posilovny. Dělejte něco, co jste dříve nedělala a zajistěte, aby si toho bývalý protějšek všiml. Bude se na Vás dívat trošku z jiného úhlu, určitě jej tohle donutí trošku zapřemýšlet. Využijte také minulost – líbilo se mu některé Vaše oblečení? Scházeli jste se na nějakém konkrétním místě, které se oběma hodně zamlouvalo? Vezměte jej tam a všechno společně ještě jednou nenásilně proberte, uvidíte, že to bývalého partnera donutí trošku se zamyslet. A zavzpomínat na to hezké, to je jistě klíčové.

Musíte prostě zjistit, že Vám na něm pořád záleží, to je vlastně docela jednoduché. Nepokoušejte se o nic, když není ani maličký záblesk zájmu – ale kdyby nebyl, tak proč by nepřišel na domluvenou schůzku, že? Naznačte mu, že si chcete popovídat. Dbejte také na svůj vzhled, namalujte si nehty a vezměte si slušivé sáčko, protože musíte reprezentovat i svým vzhledem. A pokud to nevyjde, zase tolik se neděje – třeba na Vás čeká někdo jiný a lepší, nebo snad ne? Tak hurá do práce a půl je hotovo!