Řeknu ti pravdu, i když se ti asi nebude líbit. Nevím ti zaručit, že se ti podaří získat tvého ex zpět, prostě to nemohu říct. Snažíme se totiž (opětovně) získat náklonnost muže a dospělé osoby, která má vlastní hlavu, vlastně postoje a vlastní myšlenky.

Pokud existuje někde kniha, která ti to zaručuje na 100%, okamžitě přestaň číst, protože tě někdo oklamal.

Vyslechl jsem si stovky příběhů, pomohl stovkám klientů, vyprávěl se s desítkami odborníků a přečetl nespočet knih. Toto vše je základ, se kterým pracuji. Nezaručují ti, že ho získáš zpět, ale pokud se budeš držet procesu, který popisuji, dokážeš maximalizovat své šance pro to, aby se to stalo. Vše, co budeš dělat, má svůj smysl, je založeno na psychologických Yakty a mělo by ti to pomoci získat jeho srdce zpět. Čím důkladnější budeš následovat mé rady, tím větší tvé šance budou.

Celý proces jsem shrnul do tohoto obrovského článku, šel jsem opravdu do hloubky. V této příručce najdeš doslova všechno, co potřebuješ. A nejen že se pokusíme o to, aby si ho získala zpět, ještě v procesu objevíš i samu sebe, uděláš ze sebe lepší ženu a naučíš se spoustu nových věcí.

V tomto článku najdeš:

 • Krok za krokem si řekneme, jak dostat bývalého přítele zpět
 • Pár dobrých tipů, aby přiběhl za tebou sám
 • Nejlepší způsob, jak kontaktovat svého ex
 • Vybudování sebevědomí
 • Co dělat a nedělat
 • Co dělat, pokud tě podvedl
 • Co dělat, pokud si ho podvedla
 • Co dělat, když má novou přítelkyni
 • Co od toho všeho očekávat

Celý proces, o kterém si řekneme, funguje pro teenagery na střední, pro rozvedené páry, pro lidi, kteří se neviděli roky, i pro lidi, kteří nezvládli vztah na dálku. Jinak řečeno, tento systém je univerzální a platí pro každého.

Půjdeme krok za krokem a proto musíme začít momentem rozchodu, resp. co udělat jako první poté, co k rozchodu přišlo.

Těšíš se? 🙂

Ale ještě než se k tomu dostanu …

Mnohé z Vás zde hledáte konkrétní návod, jak získat zpět bývalého partnera krok po kroku.

Problém však je, že získat zpět bývalého partnera není jednoduché.

Je to zdlouhavý proces, který vyžaduje strategické smýšlení, správný plán a přiznávám, že i trochu štěstí.

Je toho tolik, že popsat to v tomto jednom článku (ačkoli obsahuje 6342 slov) je pro mě doslova nemožné.

Můj úplný návod, jak získat zpět tvého expartnera obsahující úplně všechno, co k tomu potřebuješ (kompletní strategii a také, jak se vypořádat s nástrahami a unikátními situacemi, které během toho procesu mohou nastat a na které lze nebudeš připravena …) najdeš, pokud klikneš na odkaz níže:

Pravidlo nulového kontaktu

Než se pustíme do objevování tvé duše a vytváření strategií, jako první věc po rozchodu je třeba implementovat pravidlo nulového kontaktu.

Pravidlo nulového kontaktu – žádné zprávy, telefonáty, mluvení se nebo stalkovanie tvého bývalého. Toto období trvá 21, 30 nebo 45 dní. V podstatě ho na určité časové období výstřihů ze života a budeš se chovat, jakoby neexistoval. I když se ozve on.

Pokud mi nevěříš a zdá se ti hloupé neozve se mu, když ho chceš získat zpět, jediné co ti mohu říci je, abys mi raději věřit začala. Rozchodem se věnuji již několik let, včetně sledování konkurence a i když se naše filozofie v některých směrech liší, pravidlo nulového kontaktu doporučuje každý jeden z nich.

Proč to tak je?

Hned ze dvou důvodů …

První je, že rozchod je velmi emotivní událost a málokdo je po něm schopen uvažovat racionálně. Kontrolu nad chováním přebírají emoce a protože jde o nepříjemnou událost, nejčastěji jsou to emoce jako hněv, nenávist, touha po pomstě a podobně. Pravidlo nulového kontaktu je zároveň i poskytnutí časového prostoru samé sobě na to, aby si na sobě zapracovala, aby ses s rozchodem vyrovnala a aby emoce opadly, protože pokud ho chceš zpátky, budeš muset začít uvažovat racionálně.

Druhý důvod je ten, že pokud se mu neozveš, pravděpodobně začne uvažovat nad tím, proč. A to je skvělý začátek pro to, aby si mu začala chybět. Nemůže ti přece chybět něco, co máš neustále při sobě.

Důležitý dodatek: Je více než pravděpodobné, že se ti během období nulového kontaktu ozve sám. Je extrémně důležité, aby si nepodlehla a ignorovala ho. Možná budeš poslouchat od společných kamarádů to, že tě nějak ošklivě nazval, možná ti začne psát, jak tě nenávidí a možná tě bude prosit, abys mu odepsala. No nic z toho nemyslí úplně vážně. Je také po rozchodu a také ho ovládají emoce. Po období nulového kontaktu by to ale mělo změnit.

Kdy ho můžeš kontaktovat během období nulového kontaktu?

Jsou určité situace, kdy se jednoduše komunikaci nevyhneš aniž si nebyla za úplného blázna. Existují určité scénáře, kdy je prostě komunikace nezbytná.

Pokud spolu bydlíte

Tvým cílem je být jako ta spolubydlící, která je milá, uklidí, splní vše, co je třeba, ale potkáš ji tak jednou za týden. Buď je zavřená ve svém pokoji nebo je někde venku. Jakoukoliv komunikaci zkrat na nutné minimum, buď však vždy příjemná a tak pozitivní, jak se jen dá.

Pokud máte spolu děti

Poslední věc, kterou můžeš v této situaci udělat, je ignorovat svou odpovědnost za dítě. Pokud je to tvůj případ, jednoduše s tvým bývalým komunikuj LEN o dítěti – ale ne jak se má a jak ho vychovávat, jen nejnutnější komunikace v otázce toho, kdo ho vyzvedne ze školky, u koho bude přes víkend a podobně. Opět, buď stručná, ale milá a pozitivní.

Pokud si v podobné situaci (např. Chce vrátit věci), vždy platí totéž – zkrat rozhovor na potřebné minimum, ale buď milá a příjemná. A bavte se jen o věcech, které se týkají vaší situace, ani slovo navíc. Pokud bude chtít řešit váš vztah, slušně mu oznam, že ještě nejsi připravena se s ním o tom mluvit a klidně odejdi.

Co bylo příčinou rozchodu?

Je důležité si narovinu říct to, co způsobilo rozchod. Je to důležité proto, protože jen tak zjistíš, co bylo na tvém vztahu špatně a co můžeš udělat jinak, aby se to v budoucnu neopakovalo.

Něco o mužích

Řeknu ti něco o mužích. Neplatí to pro všechny muže na světě, všichni jsme individuality, ale v zásadě to je ukázka toho, jak myslí průměrný muž.

Pokud něco muži nesnášejí, tak je to to, když musí zranit tvé pocity.

I proto je velmi pravděpodobné, že důvod rozchodu, který ti řekl, nebyl tak úplně upřímný. Přiznávám, že my, muži, někdy ukončujeme vztahy, vlastně ani nevíme proč.

No častější případ je, že muž prostě necítí, že by byly jeho potřeby naplněny.

A nemluvíme tu o sexu, ačkoli nedostatek sexu může být také problém, mluvíme o ocenění.

Muži touží po ocenění. Chtějí, aby si je obdivovala za to, kým jsou. Proto mají rádi začátky vztahů a mají rádi ženskou pozornost.

Nejlepší způsob, jakým to můžu popsat je toto:

Představ si, že potkáš nového muže a začnete randit. Jste první týdny spolu, všechno je hrozně super, nevíte se odlepit a mažete si kolem úst med. Neustále ho obdarovávají komplimenty a dáváš mu najevo, jaký je pro tebe důležitý a jak po něm toužíš. A on to miluje. Zbožňuje to, jaký je pro tebe potřebný. No po čase se věci začnou měnit. Už mu tolik pěkných věcí neříkáš, protože ho pomalu začínáš brát jako samozřejmost. A tady v hlavě muže začínají problémy.

Druhý častý problém je to, že žena často po čase přestane být spokojená s tím, co muž nabízí. To neznamená, že nemůžeš od svého muže očekávat něco navíc, pokud mu to však chceš dát najevo, dělej to s láskou a uznáním. Pokud ho budeš kritizovat, začne si hledat cestičky od tebe.

Rozešel se on s tebou?

Být ta, se kterou se rozešel on, to je fakt špatný pocit. Cítím s tebou a vím, jak se cítíš, ale neboj se, podíváme se na to, co se stalo a najdeme nejlepší řešení, jak se k situaci postavit.

Ještě jednou tě pro jistotu upozorním – to, co ti řekl že je důvodem rozchodu, to možná důvod rozchodu nebyl. Možná to zní nepříjemně, ale snažím se jen být k tobě úplně upřímný. Jaké bývají nejčastější důvody, proč se muž rozejde se ženou?

Už k tobě necítí přitažlivost

Vím, že to bolí, ale toto je nejpravděpodobnější důvod, proč se muž rozejde se ženou.

Říkám to jako muž, mnozí moji známí se stěžovali, že jakmile žena nabrala ve vztahu jistotu, začala více jíst a méně se hýbat, aby přibrala a přestala být pro ně atraktivní.

Řeknu ti to narovinu – je důležité se neustále starat o svůj vzhled.

A konec konců, je jednodušší zapracovat na svém vzhledu, než na své osobnosti. Neodmítej to tedy a kašli na filozofie, které hovoří o tom, že každá žena je krásná. Možná se to pěkně poslouchá, ale on to vidí jinak.

Nudí se s tebou

Toto je další častý důvod rozchodu. No podle mého názoru je to v tomto případě jeho problém, resp. nedostatek jeho charakteru. Nevinil bych tě za to. A víš co ještě? Velmi snadno se to dá napravit.

Jeho emocionální a sexuální potřeby si nedokázala naplnit

Toto je opět častý scénář, nejhorší na něm je to, že ani netušíš, že něco je v nepořádku. Muži nejsou nejlepší komunikátory, pokud jde o nepěkné slova. Jak jsem již řekl, poslední co muž chce je ublížit tvým citem a tak se s tebou raději rozejde s řečmi o tom, že chyba je v něm a ne v tobě. Opět je to však něco, co víme snadno napravit.

Nevěra

Velmi často dostávám otázku, jak ho získat zpět, pokud tě podvedl / pokud si ho podvedla ty. První věc, kterou ti potřebuji obozrejmiť, je důvod, proč muži a ženy podvádějí. Nejsou totiž stejné. Muži podvádějí, protože jsou nadržení. Ženy podvádějí, protože se necítí být dostatečně doceněny a jejich emocionální potřeby nejsou naplněny. A víš co se ještě stává? Často muži docení své bývalé partnerky až tehdy, když si najdou novou ženu. Ještě malý dodatek, pokud tě kdykoliv fyzicky nebo emocionálně týral, nesnaží se prosím k němu vrátit zpět.

Rozešla ses s ním ty?

Mnoho žen si myslí, že pokud se ony rozešli s mužem, bude jednodušší získat ho zpět. NENÍ TO PRAVDA. Věř mi, že i když si se s ním rozešla ty, čeká tě hodně mnoho práce, možná dokonce ještě víc než ty ženy, kterým dal sbohem jejich partner.

Zde jsou nejčastější důvody, proč se ženy rozcházejí s muži:

Věřila si, že tráva na druhé straně bude zelenější a věci budou s jiným mužem lépe

Každý si myslí, že to může být lepší. Dokud neodejdou a neuvědomí si, že ten vztah předtím byl vlastně velmi pěkný a bylo hloupé ho opustit.

Myslela sis, že tě lhal nebo podvedl

I toto se děje. Podezřívala si ho z nevěry, ačkoli se to nestalo. Nyní si může myslet, že mu prostě nikdy důvěřovat nebudeš. Naštěstí se to dá poměrně rychle změnit a můžeš se stát osobou, která se nebude obávat vždy, když bude někde venku bez tebe.

Podvedl tě

Budu upřímný, tady se mi dost těžko radí. Ty jsi byla věrná, on ne. Řeknu to takhle, buď velmi opatrná s tím, zda s ním opravdu chceš znovu být. Pro mě osobně znamená nevěra jedno velké NE a nemyslím si, že bych ji jen tak dokázal odpustit. Ale to jsem já ..

Přestal být pro tebe přitažlivý

I zde je na místě otázka, zda se k němu chceš vrátit zpět. Osobně si myslím, že toto je legitimní důvod na rozchod a je zcela normální, že člověk, který se přestane starat o své tělo a mysl, přestane být pro ženu zajímavý. Zvaž to tedy.

Přišla velká hádka, která skončila rozchodem

Když jsem ještě v mládí randil, zdálo se mi, že se s každou ženou jednoduše popadnout na každé hlouposti. Myslím si o sobě, že jsem relativně klidný muž, no prostě přišel podnět a já jsem šel do hádky. Tak jsem se jednou otce zeptal, proč to tak je. A on mi to vysvětlil. Vztah je jako bankovní účet. Když spolu trávíte hezký čas, je vám spolu dobře a zažíváte krásné věci, je to jakoby si vkládal na účet peníze. A každá hádka je naopak jako kdyby peníze z účtu ubývaly. Klíčem je, aby byl účet vždy na konci dne v plusu.

O co ti vlastně jde?

Potřebuji si s tebou vyjasnit ještě jednu důležitou věc, protože přece jen ti chci pomoci a jdu do tebe investovat spoustu času a úsilí. Potřebuješ začít myslet jinak. Randili jste spolu. Možná to bylo vážné, možná méně. Tak či onak, musíš pochopit, že váš starý vztah je mrtvý. A nejen že je mrtvý, my chceme, aby byl mrtvý.

Mnoho žen dělá chybu, že chtějí navázat tam, kde skončili. Ale proč? Starý vztah měl problémy a proto selhal, ne? Takže poslední, co by si měla chtít, je pokračovat v tom, co bylo. Tvým cílem ve snaze získat tvého bývalého zpět by nemělo být jen to, abyste k sobě vrátili, ale abyste vytvořili nový a lepší vztah. Chci pomoci jen ženám, které touží se stejným mužem po dlouhodobém, kvalitním vztahu.

Nejraději pracuji právě s ženami, které upřímně věří, že by to s jejich bývalým opravdu mohlo klapat a jsou ochotné udělat vše pro to, aby tomu dali ještě jednu šanci. S ženami, které věří, že by to mohlo být navždy. Protože přesně tyto ženy jsou ochotné něco obětovat proto, aby vytvořily nový a hezčí vztah. Co bylo, bylo. Nevracej se už k tomu.

Máš dobrý důvod, proč se k němu chceš vrátit?

Je tu jedna věc, kterou jsem ještě nezmínil. Některé ženy (neříkám o tobě) nemají dostatečně dobrý důvod k tomu, aby se ke svým bývalým partnerem vrátili. A jelikož to myslím vážně, měla by si být k sobě upřímná a přiznat si, pokud patříš mezi ně. Toto jsou důvody, které nejsou dost dobré na to, aby si o něj znovu bojovala:

 • Myslíš si, že bez něj zemřeš
 • Byl celý tvůj život
 • Nikdy nenajdeš někoho lepšího
 • Nejsi sama šťastná
 • Bude to tentokrát jinak

Ještě jednou, toto NEJSOU důvody k tomu, aby si se k němu měla vrátit zpět. Pravdou totiž je, že toto jsou emotivní důvody a pokud na sobě zapracovat, můžeš být šťastná i bez něj. Zde je pár dobrých důvodů, které ti tedy určitě schvaluji:

 • Rozchod byl nepromyšlené a zbrklé rozhodnutí
 • Příčinou rozchodu byla hloupá hádka
 • Většinu času spolu jste byli šťastní
 • Očekáváte od života stejné věci

Co dělat během období nulového kontaktu?

Nyní dávej dobrý pozor, protože toto je extrémně důležitá kapitola a pro mě osobně je určitě nejoblíbenější. Úžasně se totiž dívá na to, čeho jsou ženy schopné za pár týdnů.

Pamatuješ si, jak jsem ti doporučil pravidlo nulového kontaktu? Samozřejmě, že během těchto týdnů nebudeš sedět na zadku. Ne, budeš na sobě tvrdě pracovat, aby si do teoreticky nového a lepšího vztahu vstoupila jako lepší a atraktivnější žena, která ví, co chce. Nemáš absolutně žádnou kontrolu nad tím, co on během těchto dní dělá, ale je jedna věc, nad kterou máš absolutní kontrolu a která jediná může zvýšit tvoje šance na návrat – tou věcí jsi ty sama.

Připomeňme si, o čem bylo pravidlo nulového kontaktu:

 • Žádné zprávy, volání, e-maily, schůzky, dopisy ani setkání s tvým bývalým.
 • Jednoduše se chováš, jakoby neexistoval. Máš zakázáno ho špehovat na sociálních sítích a ptát se na něj vašich společných kamarádů.
 • Pokud ti napíše / zavolá / jinak tě kontaktuje, nemáš dovoleno reagovat.
 • Nereaguj na nic, co se o sobě dozvíš.
 • Pokud jakkoli toto pravidlo porušíš, musíš začít znovu.

Co nedělat během pravidla nulového kontaktu?

 • Celé dny přespat.
 • Zůstat celé dny doma a vyhýbat se společnosti.
 • Pít příliš mnoho alkoholu.
 • Mluvit každému o tvém rozchodu.
 • Dělat velké životní rozhodnutí.
 • Vyhýbat se práci.

Toto je základ toho, o čem pravidlo nulového kontaktu je. Nyní přejděme na ty pozitivnější věci. Upřímně, vážně se těším, protože toto je začátek celé tvé snahy získat bývalého zpět. Je to jistým způsobem vzrušující 🙂

Garantuji ti, že každý malý krok kupředu, je krok dopředu. Tak buď trpělivá a důvěřuj mi. Takže, nejdůležitější věc celého procesu je to, že během týdnů bez kontaktu se musíš pokusit stát nejlepší verzí sebe samé. A neboj se, je 100% šance, zvláště, pokud ho ignoruješ, že tě bude Stalk a ptát se na tebe. A pokud uvidí ženu, která se nelituje, ale naopak je mnohem více sexy, silnější a dobře se baví, bude ho to pěkně štvát.

Jen malé upozornění, vím, že jste mnohé citlivé na svůj vzhled a nemám vám to za zlé. Mou snahou není kritizovat tě ani říkat ti, že nejsi dost dobrá. Snažím se ti jen pomoci, tak buď sama k sobě prosím upřímná.

Fyzické změny

Pár zajímavých faktů:

 • 64% žen začne po rozchodu pracovat na svém vzhledu.
 • 35% žen tvrdí, že jejich rozchod motivuje k posilovně a lepšímu stravování.
 • 30% žen si po rozchodu nakupuje nové oblečení a kosmetiku.
 • 26% žen si nechá udělat nový účes.
 • 7% žen po rozchodu přibere.
 • 2% žen se nechají tetovat.

Takže, v této kapitole se staneš nejsexy ženou, jakou si kdy v životě byla. Řekněme že já a ty spolu chodíme, ale pak přijde šílená hádka a rozejdu se s tebou (jsem ale příšerný frajer, však?).

Každopádně, představ si, že mě měsíc kompletně ignoruješ, abych na tebe narazil v naší oblíbené kavárně. Pokud do sebe budeš tlačit zmrzlinu a dort s tím, že viditelně si mezitím přibrala několik kilogramů, řeknu si, že nevypadáš vůbec dobře a půjdu dál. No co se stane, když tento čas bez kontaktu využiješ na to, aby si ze sebe udělala nejkrásnější a nejlepší možnou ženu? Pravděpodobně mi spadne čelist a řeknu si, že jsem zřejmě udělal chybu.

Jak to, že o tom vím tak hezky mluvit? No to proto, že se mi to už stalo. Měli jsme krátkou, přátelskou konverzaci, ale nevěděl jsem z ní strhnout oči. Jediné, na co jsem myslel bylo, že vypadá úžasně a nejraději bych si ji vzal domů (říkal jsem, že jsem příšerný frajer). Pravdou je, že vypadala tak dobře, že po rozloučení jsem si začal vyčítat, jak jsem takovou ženu mohl nechat jít.

Jak můžeš zapracovat na svém vzhledu?

Můžeš změnit svůj účes

Přiznávám, že nejsem odborník na dámské účesy, ale podle několika expertů je toto skvělá taktika, jak být atraktivnější, proto se s nimi nebudu hádat a doporučím ti to jako první změnu. Nech si poradit od dam, které se vyznají.

Můžeš začít cvičit

Nemyslím si, že existuje člověk, který by věděl říci, proč toto není dobrý nápad. A upřímně, je to o to lepší nápad, o co větší nadváha tě trápí (Neuraž se). A pokud si na sobě tvrdě pracovala již během vztahu, jen se snažit o to, aby rozchod nenarušil tvůj plán.

Můžeš začít zdravěji jíst

I toto je způsob, jak zatočit s nadváhou a cítit se lépe. Sama nebudeš věřit, jak rychle se to dá, vypadat lépe. V posilovně se totiž zbavuješ gramů, v kuchyni kilogramů.

Můžeš změnit šatník

Nyní ti řeknu něco, za co mě budeš milovat. Jdi nakoupit, máš moje povolení! Poděkoval mi později, když se budeš v nových šatech tulit k jeho hrudi;).

Můžeš zkrášlit svůj úsměv

Nemyslím to, aby ses více usmívala, i když proč ne. Ale teď mluvím doslova o tvém úsměvu. Pokud máš nehezké zuby, navštiv zubaře a prodiskutuj s ním všechny možnosti, které máš.

Můžeš zlepšit svou pleť

Pokud máš viditelné akné, měla by si s tím něco dělat. Možná se ti o tom těžko mluví a těžko se to přiznává, ale třeba udělat vše proto, aby ses ho jednou provždy zbavila. A ne, plastické operace a podobné hlouposti do této sekce neradím, zapomeň na ně.

Jak zapracovat na svém mentálním zdraví?

Neber to opět špatně, nemám tě za blázna. Když se však mluví o zdraví, často se myslí jen to fyzické zdraví, ačkoli to mentálně je ještě křehčí a důležitější. Pokud si tedy fyzicky dala dohromady, tedy alespoň víš, co proto musíš udělat, pojďme mluvit o tom, co můžeš udělat proto, aby si byla psychicky odolnější.

Koneckonců, celé pravidlo nulového kontaktu je vytvořeno i proto, aby se tvá hlava uklidnila a tys začala uvažovat racionálně. O tom bude celá tato sekce. Jak se vyrovnat s rozchodem v hlavě. Aby se nám to ale podařilo, musíme začít dělat několik věcí.

Co můžeš udělat proto, aby si pomohla svému mentálnímu zdraví?

Soustřeď se na práci

Je důležité, aby si zaměstnala svou mysl. A práce je na to úplně ideální. Neznamená to, že se má z tebe stát kariéristka, jen se soustřeď na to, co musíš udělat, aby si v hlavě nemohla mít jeho.

Vrať se ke svému hobby

Třeba to vysvětlovat? Tenis, golf, puzzle, sbírání motýlů, turistika, fotografie, hudba, cokoliv, co tě bavilo a v minulosti ses tomu věnovala.

Piš si deník

Hlavu máš určitě plnou myšlenek a věcí, které by si mu chtěla říct. Jelikož s ním nemůžeš 30 dní mluvit, je lepší, když je začneš psát na papír.

Bav se

Pokud tě kamarádky pozvou na párty, doporučuji ti jít a pobavit se. Pokud je jedna věc, která nejvíce pomáhá s rozchodem, tak je to čas. Pokud jsou dvě věci, které nejvíce pomáhají s rozchodem, tak je to čas a zábava.

Obnovenie kamarádství

Kamarádi jsou skvělý prostředek, jak se vyrovnat s rozchodem. Víš s nimi mluvit o problémech. Víš o nich opřít, když to nezvládají. Ale opatrně, ne že tě přesvědčí, abys mě neposlouchala a abys mu napsala.

Jak ti mohou pomoci jiní lidé vyrovnat se s rozchodem?

Myslím, že toto si zaslouží vlastní sekci. Během období nulového kontaktu ti doporučuji jít na rande. S někým jiným.

Myslím to vážně, jdi na rande s novým mužem. Možná si zmatená, ale věř mi, je to dobrý nápad. A mám proto hned několik důvodů.

Ukazuje to, že ses pohnula dále

Nechceš mu to šplechne do ksichtu, ale bude fajn, pokud se o tom tvůj ex sám dozví. Působí to tak, že si silná a že si s rozchodem vyrovnaná, co ti dá velkou výhodu.

Pomůže ti to se sebevědomím

Pokud začneš randit s muži, vybuduješ si sebevědomí. To, že někomu přijdeš atraktivní, je samozřejmě dobrý pocit. Nemluvě o tom, že některé rande mohou dopadnout opravdu skvěle a nakonec zjistíš, že se vlastně zaobídeš i bez bývalého.

Nebudeš na něj myslet

Pokud si zaneprázdněná, máš méně času na něj myslet. Místo toho, aby ses cítila příšerně a upadala do deprese, budeš dělat něco zajímavější a zábavnější.

Co když on začal randit s jinou ženou?

Další otázka, kterou dostávám až příliš často. Co dělat, když on začal randit s jinou ženou?

Pokud si v této situaci, mám pro tebe jen tři slova. Buď v pohodě. Studie prokázaly, že až 90% vztahů, které vzniknou těsně po rozchodu, prostě nevydrží. A ne, ani jeho nová přítelkyně není důvod proto, aby si ho začala kontaktovat, natož aby si jeho nebo ji začala urážet. Svým způsobem je to vlastně výhoda. Líbánky pominou a přijdou první problémy. Tehdy si dříve uvědomí, co v tobě vlastně měl. A na to špatné rychle zapomene.

Pokud jsem tě stále nepřesvědčil, tak ti řeknu ještě jednu věc. Vše, co tě naučím, z tebe udělá mnohem atraktivnější ženu, než právě si, resp. než je jeho nová přítelkyně. Takže buď v pohodě.

Ještě malý dodatek

I když jsem to už naznačil, pravidlo nulového kontaktu a práce na sobě má jednu velkou výhodu, o níž se nemluví hodně. Neříkám, že to bude jednoduché, ale celý proces prostě bude stát za to a pomůže ti. Až si tímto vším projdeš, je dost možné, že si uvědomíš svoji skutečnou cenu a zjistíš, že ho vlastně nechceš a že si bez něj šťastnější. Nestalo by se to poprvé a v podstatě je to pro tebe obrovská výhra.

Jak ho kontaktovat?

Tolik vyčerpávajících informací a to si mu ještě ani nenapsala. Je na čase to změnit. Těšíš se? Po období nulového kontaktu ale přichází otázka, jak ho kontaktovat. Někdo doporučuje listy, jiný telefonát. Co je ta nejlepší metoda? Pravdou je, že nejlepší metoda neexistuje. Každý vztah je jiný a vyžaduje jiný přístup. Někdo preferuje to, jiný ono. Já osobně preferuji zprávy a budu se na ně soustředit.

Proč preferuji zprávy?

Mám na to hned několik důvodů. Ačkoli mnoho expertů preferuje telefonát, já osobně mám nejlepší výsledky právě se zprávami. Telefonáty nemám rád z několika důvodů – nedostaneš šanci promyslet si odpověď a snadno tedy uděláš chybu, navíc je dost možné, že ti ani nezvedne a nikdy nezjistí, co si vlastně chtěla říct. A dopisy? Ano, dopisy jsou romantika, ale mě osobně by asi trošku vyděsil. A poslední, co chceš, je to, aby si o tobě začal myslet, že si šílená. Dopisy jsou riziko.

Proč tedy zprávy? Nenapadá mi žádný důvod, proč ne. Můžeš posílat fotky, videa, nedokážeš přes zprávy zvýšit hlas a HLAVNĚ, můžeš si dát načas a promyslet si každou odpověď. To ti telefonát nedovolí.

Náš plán

Dříve, než se do procesu pustíme, potřebujeme plán. Shodou okolností takový plán mám :-). Pokud ho dodržíš, maximálně zvýšíš své šance na to, aby si ho získala zpět.

 • První zpráva
 • Vzpomínky na dobré časy
 • Využití žárlivosti
 • Srdečné zprávy
 • Riskantní zprávy
 • Rande

Možná ti několik věcí nyní nedává smysl, vlastně bych byl překvapen, kdyby ano. Neboj se, půjdeme krok za krokem a vše rychle pochopíš. Než se tedy pustíme do boje, chtěl bych ti ještě říct pár věcí. Tento plán není vytesán do kamene a každý vztah je něčím unikátní. I když by si teoreticky měla držet plánu, občas je dobré poslouchat svůj instinkt, konec konců, znáš ho lépe než já. Některé části plánu si tedy klidně uprav podle sebe, některé klidně přeskoč.

Co je třeba vědět, než mu napíšeš první zprávu?

Než mu napíšeš, potřebuješ se držet několika pravidel. Je to takové desatero, které jsem pro tebe připravil. Pokud se ho budeš držet, budeš v pohodě.

 • Klíčem je kontrola nad konverzací. Ty by si měla být vždy ta, která konverzaci ukončí.
 • Tvým snahou musí být to, aby myslel jen na ty pozitivní věci z vašeho vztahu.
 • Vezmi si papír a pero. Napiš si nyní všechny hezké věci na vašem vztahu. Potřebuješ si uvědomit, co jste spolu vlastně měli.
 • Uvědom si, co se mu na vašem vztahu nelíbilo.
 • Vzpomeň si, co měl a neměl rád.
 • Nečekej, že bude hned nadšeně reagovat na tvé zprávy, může to trvat.
 • Čím jdou věci rychleji, tím rychleji se mohou i pokazit. Jdi na to pomalu.
 • NESPAMUJ HO ZPRÁV. Pokud ti neodepisuje, počkej pár dní a zkus to znovu.
 • Nesmíš působit jako žena, která bez něj nemůže být.
 • Buď trpělivá.

První zpráva

První dojem znamená v tomto případě vše, dobře si to zapamatuj. První zpráva po období bez kontaktu je téměř tak důležitá, jako všechno ostatní zprávy, které mu odešleš. Dohromady. Proč? Protože pokud pokazit tuto část, můžeš dát svému snu o tom, že jednou budete znovu spolu, akorát tak sbohem. Ale nenech se vyděsit.

Cílem první zprávy je otevřít komunikaci, nic víc, nic méně. Zároveň je důležité, aby si neustále měla konverzaci pod kontrolou, což znamená, že ty budeš první, která ji ukončí. Aby byl proces efektivní, je dobré zkrátit začátek na úplné minimum a nepouštět se do zbytečně dlouhých rozhovorech. Je to takový malý krok, kterým otestujeme to, jak na tom je.

Na co si dát pozor?

 • Tato zpráva v žádném případě nemůže mít sexuální podtón.
 • Nesmíš upadnout do hněvu nebo smutku.
 • Neočekávej od toho absolutně nic.
 • Cílem zpráv není napravit vše, co bylo v minulosti špatné.
 • Nesnaž se s ním setkat.

Pravidla prvního kontaktu:

 • Buď pozitivní.
 • Buď sebevědomá.
 • Nic od toho neočekávej.
 • Žádné jednoslovné zprávy, každá zpráva musí mít smysl.
 • Zprávy zároveň nemohou být příliš dlouhé.
 • Pokus se psát takové zprávy, aby pro něj bylo nemožné neodepisuje.

Jako nemá první zpráva vypadat?

Jednoslovné. „Ahoj“ „Jak?“ „Čau“ Myslím, že to dál rozvádět nemusím.

Jak by měla první zpráva vypadat?

Řekněme, že miluje Harryho Pottera. (Už víš proč jsem říkal, že si potřebuješ vzpomenout na všechno, co má rád?)

Naprv praxi by to vypadalo takto:

 

Nebo má rád sushi? V tom případě můžeš zkusit něco takového:

 

Co když dostaneš pozitivní odpověď?

Řekněme, že přijde nějaká taková odpověď:

Všimni si pár věcí…

Konverzace byla přátelská, stručná a ukončena na pozitivní notu.

A o toto nám jde.

Aby na ty dvě zprávy od tebe myslel ještě několik dní.

Pokud byla reakce pozitivní, můžeš mu po pár dnech napsat znovu a rozvinout konverzaci trochu víc, ne však příliš a musíš ji ukončit jako první.

Co když dostaneš neutrální odpověď?

Neutrální odpovědi jsou většinou jednoslovné výrazy, které hrozně nemám rád.

„Děkuji“

„Super“

„Zajímavé“

Jak na takovou reakci reagovat?

Prakticky stejně.

Co když dostaneš negativní odpověď?

Negativní reakce nejsou nic příjemného.

Budeš se cítit špatně a budeš mít pocit, že se končí svět. Obzvlášť poté, co si se tolik snažila a tak dlouho si vydržela bez kontaktu. Nejlepší, co můžeš udělat je to, že mu prostě neodpíšeš a přiznáš si, že asi sám ještě potřebuje čas na to, aby v něm emoce vychladly.

Neznamená to, že je vše ztraceno, znamená to jen, že musíš být trpělivá a vyzkoušet to znovu o týden.

Vzpomínky na dobré časy

Dobře, řekněme, že si úspěšně kontaktovala svého bývalého přítele. Dostala si relativně fajn odpověď a podařilo se vám začít komunikovat v pozitivním duchu. Co dál? Toto.

Řeknu to narovinu, čímž byl váš vztah delší, tím jednodušší to teď budeš mít. Čím delší vztah, tím více pěkných vzpomínek, čest výjimkám. Pokud máš za sebou krátký vztah, bude těžší vylovit vzpomínky, které by vás nějak velmi spojovaly, ale není to nemožné, znamená to jen, že budeš muset být trošku kreativní.

Na úvod bych rád podotkl, že toto opět není sekce, kde se pokusíš získat svého ex zpět. A i zde platí určitá pravidla, mnohé jsou totožné s předchozími.

Co nedělat?

 • Zprávy nemohou mít sexuální podtón.
 • Nemůžeš se naštvat nebo začít být smutná.
 • Nic od toho neočekávej.
 • Tato sekce nevyléčí všechny problémy, které jste měli.
 • Nevolej ho na setkání.

Cílem celé sekce je, aby začal vzpomínat na ty hezké časy, které jste spolu strávili. Jinak řečeno, chceme, aby začal přemýšlet nad tou částí vašeho vztahu, která byla nejlepší. To znamená že potřebuješ být tak pozitivní, jak jen dokážeš. Pokud se ti to podaří, podstatně si zvýšíš šance na to, že začne cítit to, co teď cítíš ty. Že začne přemýšlet nad vztahem s tebou jako nad „starými, dobrými časy“.

Co napsat?

Když mu takovou zprávu píšeš, je důležité, aby si šla do úplných detailů a nepsala jen generické věci.

Podíváme se spolu na pár příkladů, které ti to určitě objasní. Řekněme, že se snažím získat svou bývalou přítelkyni zpět a dostal jsem se v procesu až sem.

Vzal jsem si papír a pero, abych si napsal všechny hezké vzpomínky, které jsem s ní měl. Abychom se pohnuly, řekněme že nejkrásnější naše vzpomínka je, jak jsme byli na fotbalovém zápase, kdy bylo asi -10 stupňů. Byla neskutečná zima, tak jsem jí nabídl svůj zimní kabát a klepal jsem se jako osika.

Co myslíš, že je lepší zpráva?

 

Nebo…

 

Předpokládám, že sis vybrala číslo dvě. Čím více detailů, tím lépe pro tebe. A nezapomeň, že ten zážitek, na který ráda vzpomínáš, musí být něco speciálně i pro něj. Pojďme na pár příkladů.

Pár dobrých příkladů, jak vzpomínat na staré časy

Nebo…

Nebo…

 

Všimni si, že třetí příklad je otázka. I otázka může dobře posloužit, důležité ale je, aby se týkala něčeho velmi pozitivního.

Co když dostaneš pozitivní nebo neutrální odpověď?

Pravdou je, že pokud si se dostala až sem, je velmi pravděpodobné, že vaše konverzace má pozitivního ducha a tedy i odpověď na takovou tvou snahu bude pozitivní.

To ale neznamená, že by sis měla přestat dávat pozor, právě naopak, buď si jistá, že nepostupuje příliš rychle. Navíc stále musíš být ta, která ukončí konverzaci jako první.

Mohlo by to vypadat nějak takto:

 

Co když nedostaneš žádnou odpověď?

Tak, napsala si mu zprávu, kterou si mu chtěla připomenout staré dobré časy, no on neodepisuje. Tak za prvé, není to konec světa. Někdy jsou lidé prostě zaneprázdněni a nemají čas hned odepsat. Počkej pár dní, než vykonáš rozsudek. Pokud uběhlo pár dní a on stále nereagoval, může to znamenat hned několik věcí.

Možná vycítil, že se vás snažíš dát dohromady a vystrašil se. Jednoduše se bojí toho, co by bylo, což ale neznamená, že to tak nechce / nebude chtít. Tak či tak, pokud k tomu přišlo, počkej pár dní a napiš pár nevinných zpráv, podobných těm, které si psala po prvním kontaktu. A potom to zkus se vzpomínkami ještě jednou.

Co když dostaneš negativní odpověď?

Celý měsíc si mu nepsala. Tvrdě si na sobě pracovala, aby ses stala lepší a sebevědomější ženou. Všechno bylo super, dokud si nedostala nepříjemnou odpověď. Nebudu ti mazat med kolem úst, negativní odpovědi nikdy nejsou dobré znamení.

Ale zároveň to stále neznamená, že by si to měla vzdát nebo že to máš předem prohrané. Znamená to jen, že musíš k věcem přistupovat trochu jinak.

Řekněme, že přijde nějaká taková odpověď:

Určitě to bolí, taková odpověď nepotěší nikoho. Tak či onak, pokud dostaneš takovou reakci, zůstaň slušná, pozitivní a maj věci pod kontrolou.

Pravděpodobně se jen stala jedna ze tří věcí:

 • Možná si vybrala nesprávnou vzpomínku. Žádná katastrofa to není, jen počkej pár dní a napiš mu znovu.
 • Možná ještě nebyl připraven a tvá zpráva ho vyděsila, možná nemá (zatím) zájem s tebou otevírat téma vašeho bývalého vztahu a udělat další krok.
 • Možná měl prostě špatný den a reagoval podrážděně, protože ho vytočil např. šéf v práci.

Je v podstatě jedno, co se stalo. Vždy je řešení stejné – dej tomu pár dní a pak se ozvi znovu.

Jak využít žárlivost ve svůj prospěch?

Tato sekce je trochu kontroverzní a možná s ní někteří nebudou souhlasit, ale všechny výzkumy ukazují, že správně využita žárlivost je jedna z nejsilnějších věcí, které můžeš použít. Nejdříve ale třeba pochopit, jak využít žárlivost tak, aby zafungovala v tvůj prospěch.

Jelikož jsem muž, můžu ti vysvětlit, jak se muž za těchto okolností cítí.

Osobně si myslím, že žárlivost je naprosto přirozená věc a není na ní nic špatného. Samozřejmě, jak vše má žárlivost své limity, kdy se mění na nezdravou a škodlivou. Pokud byl např. tvůj ex takový, že začal žárlit vždy, když si mluvila s jiným mužem, příp. vždy, když si šla ven, možná by si měla zvážit, zda je to pro tebe ten správný. Ale teď ti řeknu menší příběh o žárlivosti.

Mám kamaráda. Byl s dívkou asi pět měsíců, aby se pro nějakou hloupost rozešli. A tím myslím fakt hloupost, dosud jsem jeho vysvětlení nepochopil. Každopádně, tři měsíce po rozchodu si našla nového přítele. Tehdy se můj kamarád rozhodl, že ji chce zpátky. Nikdy neocenil, co měl, dokud ji neviděl s jiným. To je síla žárlivosti.

A ne, nedoporučuji ti jen kvůli tomu jít na rande s někým jiným. Doporučuji ti jen dát svému ex pár nevinných náznaků, kde mu dáš najevo, že se setkáváš s jinými lidmi. Cílem je, aby to nebylo příliš nápadné. Pokud dojdeš příliš daleko, obrátí se to proti tobě. Je to jako časovaná bomba, musíš být extrémně opatrná.

Pravidla:

 • Musíš být opravdu opatrná, jedna chyba a tvé šance drasticky klesnou.
 • Zvaž, kdy je na tyto zprávy nejlepší čas.
 • Musíš být diskrétní a nenápadná.

Umění využití žárlivosti

První taktika je něco, co nemám podložené výzkumem, ale na desítkách případů jsem si ověřil, že to funguje.

Je jedna věc, která ve mně vždy vyvolá žárlivost, ačkoli to nikdy nepřiznám nahlas. Víš, jako většina mužů, tak i já jsem v minulosti sledoval svou bývalou na Facebooku. A když se jí na nástěnce objevily fotky, kde se bavila na párty s jinými muži, nebyl to vůbec příjemný pocit.

Možná zním jako hlupák, ale vážně mi vadilo, že v její přítomnosti byl jiný chlapík. Ale pozor. Co by se stalo, kdyby najdu na její nástěnce fotky, kde se líbá s pěti různými muži a je opilá jako dělo? Asi by mě akorát znechutila a odradila mě.

Takže je důležité, aby sis „upravila“ profil pár fotkami, kde se bavíš s jinými muži, musí však být nevinné a nenápadné. Garantuji ti, pokud má tvůj bývalý Facebook, tak si občas tvůj profil podívá. Nevěříš mi? Stále si dívám profily svých bývalých, včetně těch ze střední školy. A on si podívá tvůj. Tak buď připravena.

Využití žárlivosti ve zprávách

Dosáhnout žárlivost pomocí zpráv? Pokud má být totálně upřímný, tak je to lehké jako facka. Všimni si, jak vůbec ve zprávě není zmíněno, s kým si vlastně ten film dívala. Jen svému bývalému zaseješ do hlavy semínko pochybnosti, aby sám přemýšlel, jestli sis tu romantiku užívala s kámoškou nebo nějakým mužem.

V praxi by to vypadalo nějak takto:

Jiná fajn zpráva, která je ale podstatně odvážnější a nese v sobě jisté riziko, vypadá takto:

První věc, která mu napadne, bude, že tam přece včera nebyl. Tak začne číst mezi řádky a uvědomí si, že sis rozhlížela jiného muže a navíc ti přišel atraktivní. Navíc jistým způsobem dáváš svému ex kompliment.

Žárlivost vyvolávající zprávy jsou fakt srandovní, co řekneš? 🙂

Srdečné zprávy

Pojďme si shrnout, co jsme dosud dokázali.

 • Vydržela si období bez kontaktu a zapracovala si na tom, aby se z tebe stala lepší žena.
 • Napsala si mu první zprávu.
 • Zmínil jste spolu na staré časy.
 • Vyvolala si u něj žárlivost.

Je na čase trošku přitlačit.

Nezapomínej ale:

 • Vynech sexuální podtón.
 • Nenaštve se a nebuď smutná.
 • Neočekávej od toho absolutně nic.
 • Nesnaž se vše napravit najednou.
 • Nevolej ho ven.
 • Zůstaň za každých okolností pozitivní.

Taktika 1 – Připomínka

Pokud mám na vztazích, resp. dnes už na svém manželství něco rád, tak je to to, jak si dva lidé navzájem pomáhají a připomínají si věci. Tato taktika je postavena právě na tom a víš pomocí ní získat pár bodů k dobru. Cílem je připomenout mu něco, na co mohl zapomenout.

Příklady:

nebo…

Taktika 2 – Podpora

Tato taktika je trošku komplikovanější, protože může souviset se situací, v níž se tvůj bývalý nachází. V zásadě jde o to, aby si velmi opatrně poskytla podporu a to bez jakýchkoliv očekávání. Poskytnutí podpory musí být něco úplně upřímné, nemůžeš to dělat jen proto, že ti to radím. Pokud ti to nejde od srdce, tak na tuto taktiku zapomeň a přejdi na další.

Například:

Nebo…

Nebo…

 

Taktika 3 – Komplimenty

Tato taktika je už v podstatě flirtem:

Možná to zní trochu trapné a prvoplánově, ale tyto věci prostě každý slyší rád. Nikdy nezapomenu na dívku z vysoké, které se při mně přistavěli, řeklo mi, že mám krásné oči a zmizela za dveřmi. Už nikdy jsem ji neviděl, ale dodnes jsem na to nezapomněl. Komplimenty prostě fungují.

Taktika 4 – Ocenění

Taktika 4 je velmi podobná té předešlé. Akorát že ho neobdarovat doplňkem, ale upřímně oceníš něco, co si na něm vážíš. Buď tak konkrétní, jak se jen dá.

Taktika 5 – Chybí mi to

Asi to nemusím příliš vysvětlovat, v zásadě jde o to, aby si mu napsala, co ti chybí, co si ve vztahu s ním měla. Buď ale opatrná. Je důležité, aby si říkala o věcech, které měl rád i on. Problém více žen je právě to, že v této fázi vytáhnou věci, které chyběly jen jim.

Takto nějak by to mohlo vypadat:

Všimni si, jaká je zpráva specifická a týká se i něčeho, co má rád on. Toto potřebuješ dosáhnout.

Jdeme do rizika

Blížíme se k závěru, pořádně vyčerpávající článek, co řekneš? Téměř 7000 slov v této chvíli, ale už jsme vážně téměř na konci. Tato sekce bude o riziku. Jinak řečeno, pokusíme se tvého bývalého dostat na rande.

Pravdou je, že pokud si vše udělala tak, jak bylo v plánu, je dost možné, že tě pozve ven sám. Pokud ne, neboj se nic, máme i na toto plán. Jen malé upozornění pokud tě přece pozval sám, tuto sekci můžeš úplně přeskočit. A mám pro tebe ještě jednu důležitou zprávu. Ruce pryč od klávesnice, se zprávami končíme. Alespoň zatím.

Jaký je plán?

Zavoláš mu s tím, že byste mohli vyběhnout ven. Cílem je, aby to nepůsobilo jako rande a aby to bylo co nejvíce nevinné. Určitě ho nechceš zavolat někam, kam by se mohl bát přijít – oslava tvé kámošky, kterou nezná, atd. Nejlepší možnosti jsou v tomto případě ty nejjednodušší – oběd, kavárna, …

Pravidla pro telefonát

 • Musí to znít nevinně.
 • Naplánujte si telefonát v takovém čase, kdy by měl být k dispozici a neměla by si ho rušit.
 • Buď příjemná, pozitivní a stručná.
 • Nevytahuj žádné nehezké vzpomínky z minulosti.
 • Nepůsobil zoufale.
 • Nemaj od toho přehnaná očekávání.
 • Nevolej častěji než jednou denně.
 • Nenechávej mu odkaz, pokud nezvedne.

Dva způsoby, jak telefonovat s ex

Jsou dvě metody, jak lze tento telefonát uskutečnit. Kterou si vybereš, to je zcela tvá věc. Ani s jednou nepochybně, tak si vyber tu, která ti je přirozenější.

Jsem nedaleko…

Je to trochu riziko, ale o tom je celá tato sekce a nakonec i celý proces. Je tu větší pravděpodobnost, že to nevyjde, narozdíl od druhé metody, ale zde to při neúspěšném pokusu můžeš zkusit znovu. V zásadě to funguje zcela jednoduše.

Ano, je riziko, že je zavalen povinnostmi a i když bude chtít, prostě nebude mít čas. No pokud si dosud všechno udělala dobře a on cítí spojení, může to fungovat. Samozřejmá výhoda je to, že se nebude mít čas připravit a budeš ho mít u sebe prakticky okamžitě.

V předstihu

Tato metoda je přesně to, co je v jejím názvu. Zavoláš ho ven s tím, že se setkáte o pár dní. Výhodou je, že pokud opravdu chce, tak si čas najde, umí si zorganizovat kalendář a ví ti navrhnout náhradní termín. Problém je, že pokud tě odmítne, tak jednoduše skutečně nechce a tebe to může zranit.

Co když odmítne?

Ale žádnou paniku. Možná odpověděl něco jako:

Pokud nevinně podotknout, že jde jen o obyčejnou kávu / oběd, obvykle se „nevím“ mění na „dobře“. Pokud však stále tvrdí ne, opět nedělej paniku. Pravděpodobně se v tobě míchají emoce a chceš udělat jednu z těchto věcí:

 • Uprosit ho
 • Rozzlobit se
 • Zasypat ho argumenty

Ani jedno z toho není správné. Slušně akceptuj jeho odpověď, rozluč se s ním a ukonči konverzaci v pozitivním duchu. Jen díky tomu si zachováš šanci na znovuotevření rozhovoru, řekněme přes zprávy.

Rande

Ano, jsou zde nějaká pravidla pro randění, setkání nebo jakkoliv to nazýváš. Toto rande však musí být tak nevinné, jak se jen dá. Neplánuj žádnou fajnovou večeři, prostě jednoduchá káva se židlemi, vámi dvěma a pár tématy na rozhovor. Dobrý nápad může být i setkání v parku a procházka.

Pokud mám být upřímný, nejvíce jsem si v životě užil ty rande, které vůbec nebyly nějak super romantické, jen jsem si prostě užíval přítomnost ženy, se kterou mi bylo dobře.

Někteří doporučují, abyste šli na víno nebo pivo. Nejsem sice vysloveně proti, ale dej si pozor, aby si to s alkoholem nepřehnala. Dostala ses až sem, poslední, co chceš, je vyděsit ho tím, že mu najednou vyznáš lásku a povíš mu, jak si se díky článku pokusila získat ho zpět.

Cílem je vážně jen to, abyste si to užili a abyste se dobře popovídali, nic víc. Nech romantiku romantikou. Buď příjemná, upřímná a otevřená. Pokud rande dopadne dobře, bude tě chtít vidět znovu. Pokud ano, prakticky si vyhrála!

Co udělat po rande?

Ještě malý dodatek odomna. Je jedna věc, která mě po každém rande vždy velmi potěšila. Když mi po vážné příjemném rande přišla zpráva.

Obvykle v ní bylo něco jako:

Ženy, které mi po pěkném rande napsali podobnou zprávu, si u mě okamžitě získali body navíc.

Tak to zvaž.

Držím ti palce. Hodně štěstí 🙂