Tohle je jak na svého bývalého znovu NEmluvit.

Takže, na tento moment jste čekaly týdny (možná dokonce měsíce). Už máte možná trochu problém to vydržet, že? Ale nebojte! Řeknu Vám, jak na to.

Naučit se, jak mluvit na Vašeho Ex může být docela stresující. Miliarda věcí Vám právě asi probíhá hlavou…

Co mám sakra říct?

Odpoví mi?

A co když ne?

Ale než se dostaneme k tomu, jak mluvit na Vašeho Ex, musíme se ujistit, že jste udělali pár klíčových věcí. Musíme se ujistit, že jste se plně zotavily z rozchodu a chápete, proč se vztah rozpadl. Také je klíčové dodržet periodu Žádného kontaktu a udělat pár věcí ke zvýšení Vaší sociální hodnoty. Pokud jste toto všechno nezvládly, pak doporučuji vrátit se ke krokům zmíněným předtím.

Souhlasíte? Dobře.

Takže, jaký je nejlepší způsob kontaktu Vašeho bývalého? Pokud jste vy dva byli ten typ lidí, co si neustále psali, doporučuji navštívit můj článek o psaní sms zpráv. Ale pokud plánujete Vašemu Ex nejdřív zavolat a tak se dostat do kontaktu, musím Vás nejdřív varovat před situací, která může nastat. Spousta mužů a žen dokáže totiž vše v tomto kroku pokazit. Zapamatujte si, lidé dokáží říct, jak moc někoho potřebujete, už jen posloucháním Vašeho hlasu. Pokud nejste v dobrém stavu, bude to na Vás vidět. Budete mluvit hlouposti, pokazíte to, budete nervózní apod. A pokud to tady pokazíte, musíme začít znovu od kroku 1, takže buďte opatrní.

Musíte si být jisti, že jste na tento hovor připraveni!

A co byste vlastně měli říkat? Ráda tomu říkám náhodná kontaktní technika. Pokud se vážně chcete naučit, jak mluvit znovu na Vašeho Ex a přinutit ho, aby odpověděl, zkuste tohle …

Zavolejte jim ve chvíli, kdy víte, že to nezvednou. Proč? Protože se chcete dostat do hlasové schránky. Ano, ačkoli to zní divně, budete chtít nejdříve zanechat krátkou zprávu na jejich hlasovce. Konverzace s Vaším Ex po takové době by byla moc ohromující a jsou šance, že by byla prostě divná. Takže se ujistěte, že Vašemu Ex voláte v době, kdy je např. v práci, hlavně nikdo nevolejte pozdě v noci.

Budete chtít zanechat hloubavou zprávu. Tomuhle ráda říkám Skrytá zpráva lákající na odpověd. Něco jako tohle …

„Ahoj, Stanleyho kola mají výprodej na horská kola! Myslela jsem, že bys to rád věděl, jelikož si to kolo chtěl. Každopádně, doufámm, že se máš dobře.“

Budete chtít být příjemní, klidní a otevření, když mluvíte na Vašeho Ex. A to je vše. Proč tohle funguje? Především, vypadá to, že chcete mluvit na svého Ex z dobrého důvodu. Nevoláte mu, abyste prosily, naléhaly nebo brečely, jak je Váš život na nic – naopak jim nabízíte nějakou reálnou hodnotu. Nejen to, ale to co říkáte, je vlastně ohleduplné!

Další klíčová část je, že na zprávě nenecháváte výzvu k odpovědi. Zakončujete zprávu s něčím jako „Doufám, že se máš dobře.“ Zapamatujte si, snažíme se přimět Vašeho bývalého, aby sis myslel, že jste se přes rozchod dávno přenesly a neprahnete po tom, aby Vám zavolali zpátky. Chápete, kam tím mířím?

Ale teď se možná ptáte, „Dobře … jak mám ale mluvit, až budu mluvit znovu na mého Ex?“

Pamatujte si, co řeknete, je stejně tak důležité jako co řeknete. Pokud koktáte nebo zníte, jako že nevíte absolutně, proč voláte, Váš Ex si pomyslí svoje a vy úplně zahodíte svoje šance na nějakou odpověď.

Ale pokud tuhle zprávu zanecháte správně, Váš Ex Vám alespoň odpoví a odtud už můžete začít vytvářet mezi vámi větší přitažlivost a nakonec, Váš cíl bude mít s Vaším Ex přítelem sex (ale k tomu se dostaneme později). Teď musíte vědět, jak provést správně první kontakt.

Takže abych to vše shrnula, ujistěte se, že svému bývalému partnerovi voláte v době, kdy je něčím zaměstnán, prostě v době, kdy nebude moct zvednout telefon. Za druhé, chcete zanechat krátkou, jasnou a promyšlenou zprávu. Ujistěte se, že zníte šťastně, klidně a zrelaxovaně. Na konec, na konec zprávy řekněte něco jako „Doufám, že se máš dobře“ abyste nevzbudily podezření, že s nimi chcete mluvit.

Ale toto je jen malá část mého plného postupu. V tomto bezplatném videu níže Vám můj blízký přítel (a sakra dobrý vztahový poradce) ukáže pár bláznivých technik, jak se setkat a jak svést Vašeho Ex. Je to pěkně kontroverzní video, takže si raději pospěšte, než bude video staženo!

ŽENY – Naučte se prolomit ledy mezi Vámi a expřítelem a znovu získejte jeho srdce!

Hodně štěstí!