Jak přimět Vašeho bývalého manžela, nebo partnera, aby se do vás zamiloval, to je pěkně složitá záležitost, ale je to ta nejběžnější otázka, co dostávám.

Otázka k zodpovězení je to pěkně složitá, natož v krátkém článku, ale pokusím se vydat ze sebe to nejlepší, abych Vám ji zodpověděla.

Ale co je vlastně láska? Láska je snad nejdiskutovanější téma vůbec. Slyšíte o tom v rádiu, v televizi a zdá se, že snad každá písnička, kterou nazpívá Justin Bieber nebo Lady Gaga je o lásce.

Sakra, vždyť kolik fimů tam venku je, a které jsou založeny na lásce? To nelze ani spočítat. Ale věděli jste, že vlastně existuje exaktní věda o lásce? Ano, výzkumníci vydedukovali abstraktní koncept lásky začleněný do molekul, chemických prvků a atomů.

Dobře, ale co to znamená pro Vás? Znamená to, že láska je něco, co můžete kontolovat … takže pokud porozumíte všemu, co tu o lásce k porozumění je, můžete jednoduše přimět Vašeho bývalého partnera, aby se do Vás zamiloval.

Existuje poměrně populární věta „přitažlivost není volba.“ Což znamená, že nemůžete někoho přinutit, aby k Vám přitažlivost cítil. Nemůžete nikoho nutit, aby Vás miloval. Každopádně, pořád můžete zvýšit svoje šance, aby se do Vás někdo zamiloval, pokud se však budete chovat jistým způsobem.

Zaujati? Měli byste …

Výzkumníci tvrdí, že hlavním důvodem, proč někoho milujeme vlastně je, že milujeme jejich genetickou výbavu. Co to má znamenat? Znamená to, že Vás přitahují osoby, které mají pro Vás tu nejlepší možnou genetickou kombinaci. V zásadě to dává smysl, cílem sexu je stvořit potomka, který bude mít to nejlepší, ne?

Takže dává smysl fakt, že náš přitahují krásní lidé – je to proto, že chceme, aby naše děti také byly krásné. Ačkoli o tom možná vědomě nepřemýšlíte, zcela určitě fungujete také na velmi základním, chemickém levelu.

Teď, nechci urazit nikoho, kdo je nábožensky založený (já sama mám dokonce spoustu přátel, kteří jsou velmi nábožensky založení, ale dokonce i oni souhlasí s mým konceptem) ale pointa života je v zásadě přežít a množit se.

Tedy, cílem je, aby Vás Váš Ex viděl jako mašinu, se kterou přežije a rozmnoží se nejlépe. Jakmile tohle zvládnete, budete guru ve věci „Jak přimět mého Ex, aby se do mě zamiloval.“

Takže, jaké vlastnosti ukazují navenek hodnoty přežití a množení se?

1.) Jste silná a nezávislá … tohle zcela jistě zaručí, že Vás Váš Expřítel začne zase milovat!

Přimět Vašeho bývalého, aby se do Vás zamiloval, je věda! A funguje to jak pro muže, takpro ženy. Silní lidé jsou více atraktivní, a proto se do nich muži i ženy jednodušeji zamilovávají. Přemýšlejte o tom z pohledu přežití a množení se. Nikdo nebude mít výhodu v přežití, pokud se spáruje s osobou, která se o sebe neumí postarat!

2.) Jste fit a zdravé!

Tohle je důvod, proč lidé nachází zalíbení více ve „fit“ tělech. Není to o tom být příjemný na oko, je to o tom, že takoví lidé jsou zdraví a tedy i potomci budou zdraví. Ano, tohle samo o sobě by mohlo přimět Vašeho Ex zase se do Vás zamilovat, ale pokud to chcete opravdové …

3.) Jste sociálně obratné! Tahle část je důležitá, pokud chcete lásku zpět.

Ano, být sociálně zdatný je skvělá vlastnost. Čím více lidí znáte, tím výhodnější to je z pohledu přežití a množení se. Přemýšlejte o tom … čím více přátel máte, tím více lidí Vám může pomoct. Tím nemyslím, že se s Vámi Váš Ex rozešel, protože jste nebyli dost populární, ale budu Vám lhát, když Vám řeknu, že být populární nepomáhá!

4.) Jiní muži jsou do VÁS zamilovaní!

Po tom, co si přečtete tento článek, budete vědět, jak přimět Vašeho Ex přítele, aby se do Vás zamiloval. Juhůů! Ano, je to trochu divné, ale studie ukázaly, že lidé jsou více přitahováni k lidem, kteří jsou často vyhledáváni jinými lidmi. Už jste se někdy zamysleli nad tím, proč Mick Jagger byl jednu dobu tak chtěný? I když je ošklivější než pozadí prasete? Ano, je to proto, že je bohatý a mocný, ale také proto, že po něm hodně lidí pálilo. Lidé jsou geneticky naprogramování, aby chtěli „atraktivní“ protějšky!

Takže, pokud chcete vědět, jak přesně přimět Vašeho bývalého přítele, aby se do Vás zamiloval (úplný postup, krok za krokem), silně doporučuji zhlédnutí těchto bezplatných videí.

Ženy, klikněte sem, aby se Váš expřítel do Bás znovu zamiloval.

Tady to máte! Shlédněte tato videa dříve, než budou stažena (jsou to docela zvláštní a kontroverzní).