Momentálně bych asi mohla docela najisto hádat, proč jste vlastně tady. Je to proto, že se Vám stýská po Vašem Ex!

Přímět Vašeho bývalého přítele, aby se mu stýskalo, může být složité … NE!

Buď jste tu, protože se Vám získá, nebo se snažíte pomstít. Nezáleží na tom, jaké jsou záměry, naučím Vás, jak používat vědecky osvědčené metody, které přimějí Vašeho ztraceného partnera stýskat si. A také Vás naučím, co přesně máte udělat, abyste partnera získali zpátky.

Takže pokud chcete noc plnou lásky, nebo vyloženě spravit starý vztah, poslouchejte mé rady v tomto článku!

Ale nejdřív šokující novinka … Věděli ste, že Vášemu Ex pravděpodobně chybíte?

Správně. Ačkoli v minulosti řekli, že už „s Vámi nechtějí mluvit“ nebo jak moc „Už Vás nikdy nechtějí vidět“, takhle to nefunguje. Bylo psychologicky dokázáno, že lidský mozek nedokáže jen tak jednoduše nechat odejít druhou osobu.

Myslím tím, Vy a Váš Ex už nejspíš máte nějakou společnou historii. Do jisté míry víte, jaký ten druhý je. Sdílíte spolu příběhy. Sdílíte spolu vtípky, které nikdo jiný nezná. Sdílíte klíčové zkušenosti budování vztahu. Tohle všechno můžete využít jako Vaši výhodu. Jediné co musíte udělat je tajně dostat tyto vzpomínky u Vašeho bývalého na povrch!

Toto video Vám ukáže cesty, jak toho docílit. Pokud chcete zpět svého přítele, klikněte sem.

Chybí Vám Váš Ex?

Odemkněte ve Vašem bývalém ty staré emoce a přimějte ho, aby si po Vás stýskal.

Pamatujete si to hezké, co jste spolu zažili? Dobře. Udržte to v paměti.

Teď, udělejte si odstup a myslete na to do detailu. Myslete na to, kde jste byli, přemýšlejete o vůních, které jste cítili. Myslete na to, co bylo kolem Vás. Udělejte si přesný obrázek v paměti.

Máte to? Dobře. Teď potřebujete nenápadně připomenout Vašemu bývalému miláčkovi onen moment, kdy vše bylo perfektní. Zapamatujte si ale, že nejdříve musíte vydržet periodu bez přímého kotantu a ono připomínání můžete provést až ve chvíli, kdy jste opravdu zotaveni z rozchodu. Ale jakmile tohle všechno máte za sebou, je na čase napsat Vašemu Ex a připomenout mu ty krásné chvíle, bez toho, abyste byla úplně očividná. Na příklad, řekněte o vzpomínce, která se zaměřovala na jisté místo u nějakého stromu. Můžete napsat Vašemu Ex a zeptat se ho na otázku nějak takto …

Ahoj, pamatuješ si tu hezkou procházku v Dallas Parku? Jak jsme byli u toho velkého stromu … nevíš, co to bylo za strom?

Vidíte, co myslím? Připomínáte situaci, kde jste vy a Váš bývalý zažili nějaké pěkně chvilky, možná se mazlili apod. Ale ve stenou dobu se ptáte na otázku. Váš Ex si bude myslet, že jediný důvod, proč mu píšete je, že jste se chtěla zeptat na otázku.

Toto je jen jedna z mnoha taktik, které Brad Browning, světově proslulý expert na vztahy, sdílí v tomto bezplatném videu.

Pokud opravdu chcete dostat svého Ex zpátky, navrhuji Vám jít na tuto stránku a shlédnout video od začátku do konce.

Ženy, slédněte toto video a přimějte Vaše expřítele, aby se jim STÝSKALO!

Doufejme, že tento článek Vám vysvětlil několik málo taktik, které přimějou Vaše Ex stýskat si.