První věc, kterou musíte udělat, ještě než se vůbec zamyslíte nad tím, jak získat svého bývalého zpátky, je naučit se, jak se z rozchodu vzpamatovat. Váš bývalý přítel se s Vámi nebude chtít dát dohromady, pokud budete za zlomenou osůbku. Naučit se, jak se vypořádat a vzpamatovat z rozchodu, je vlastně tím prvním krůčkem k tomu, aby si Váš Ex konečně uvědomil, jak úžasnou osobou doopravdy jste. Ačkoli to zní trochu opačně, pro teď se musíte soustředit na sebe a ignorovat to, že chcete získat Vašeho miláčka zpět (jen pro teď).

Je velmi pravděpodobné, že důvodem, proč Vás Váš expřítel opustil, nebyla nějaká zdlouhavá vysvětlování. Ne, Váš bývalý se jen snaží schovat fakt, že už mu prostě nepřijdete tak atraktivní. Já vím, bolí to, vím to moc dobře, ale je to pravda. Teď, já ale neříkám, že jeho nebo ji díky tomu už nezískáte zpět do Vašeho života … když budete následovat moje rady, budete toho schopni, ale musíte si uvědomit, že důvodem proč Vás partner opustil, bylo to, že jste dával/a najevo něco, co mu už nepřišlo ani přitažlivé ani atraktivní.

K seznamu vědecky osvědčených atraktivních vlastností se dostaneme v dalším článku. Pro teď Vám hlavně musím pomoct uspořádat věci v hlavě!

Zde je pět triků, které chci s Vámi projít, a které Vám pomohou cítit se lépe a sebevědoměji.

1.) Pokud se chcete vypořádat s rozchodem nebo rozvodem, je třeba hodit to pro teď úplně za hlavu.

Já vím, pro mě je snadné to říct, ale říkám Vám to pro Vaše dobro! Hoďte svého Ex pro teď za hlavu. Vymažte si jejich kontakt z Vašeho telefonu. Zablokujte si od nich odběr novinek na Facebooku. Udělejte, co je třeba, abyste eliminovaly Vaše projevy vůči nim, protože neustále je vidět a slyšet o nich Vám určitě nepomůže se s rozchodem vypořádat.

Vzpamatování se z rozchodu může být těžké!

2.) Buďte s přáteli, ať Vám pomohou se s rozchodem vyrovnat

Přátelství je jednou z nejdůležitějších věcí v životě. Neexistuje lepší chvíle, než právě tahle, abyste se zvedli a navštívily svoje přátele a hlavně zažily nějakou legraci. Zapamatujte si, legrace je jedním z nejlepších „dostávajích se z rozchodu“ mechanismů, který teď můžete využít. A pokud máte dobré přátele, nebudou mít problém s tím Vás rozesmát, i když máte pocit, že to nejde.

3.) Cvičte, cvičte, cvičte!

Studie prokázaly, že cvičení zvyšuje množství serotoninu a dopaminu v těle, což Vás dělá šťastnějšími! Podívejte, já vím, že cvičení je ta poslední věc, kterou teď chcete dělat, ale už jste někdy slyšeli někoho říkat „Kámo, díky tomu, že jsem si zacvičil, jsem fakt v depresi!“. Asi ne. Jděte si zaběhat a já Vám slibuji, že se pak budete cítit desetkrát lépe.

4.) Randěte s jinými lidmi! Jak to pomůže s vypořádáním se?

Ano, randění s jinými lidmi není nejspíš věc, na kterou teď máte náladu. Vím moc dobře, že právě vyjmenovávám věci, které zrovna moc nechcete dělat, ale říkám Vám, že randění jiných lidí Vám zvedne sebevědomí a pozvedne ducha. Také je to skvělý způsob, jak zařídit, aby Váš Ex žárlil a možná si i díky tomu uvědomí, jak skvělá vlastně jste!

5.) Buďte produktivní!

Záleží na tom, jaký typ člověka jste, ale je zde také možnost, že se chcete připravit a udělat nějakou tu práci! Je nějaký projekt v práci, který by zasloužil víc pozornosti? Možná jste na škole – a oba moc dobře víme, že ve škole je pořád něco, co se dá udělat. Cokoli to je, jděte a později budete sám/a sobě děkovat, že jste se vypořádala se svým rozchodem tím nejlepším možným způsobem!

Podívejte se, pokud chcete vědět více o některých z těch nejlepších možných způsobů, jak se vypořádat s rozchody – koukněte na tohle video:

Ženy, KLIKNĚTE SEM A DOSTAŇTE ZPÁTKY SVÉHO PŘÍTELE!

Tak tady to máte dámy. Tohle je pět věcí, které můžete udělat právě teď, pokud chcete zvýšit šance na to, vypořádat se rychle se svým rozchodem.