Důvěra, to je křehká věc, a to nejen v rámci partnerských vztahů. Pokud ji ztratíte, získává se zpět jen mimořádně těžko. Ale ano, jde to! Následující řádky Vám poskytnou pár dobrých rad, jak si získat zpátky důvěru svého expartnera a začít tak nějak znovu a od začátku. Vždyť návrat jednoho k druhému je možný snad vždycky, jen tomu podat pomocnou ruku!

Především musíte být trpěliví, protože tohle se rozhodně nedá do pořádku přes noc. Je třeba dřít a usilovat o přízeň, a to nejen komplimenty a omluvami, ale i drobnými dárky a dalšími věcmi, které prostě bývalému protějšku udělají radost a přesvědčí ho, že máte zájem vše dát do starých kolejí, kdy to bylo fajn a rozchod ještě ani v nejmenším nehrozil.

Jak získat zpátky důvěru? Zkrátka a dobře, po malých krůčcích! Jinak to prostě nepůjde. Pokud jste vážně bezradní a bojíte se udělat jakýkoliv krok, aby nepřišla fatální chyba, nebude od věci se poradit s odborníky. Naše brožurka, kterou můžete získat jedním kliknutím myši, je dostatečně výmluvná a přinese spoustu inspirativních myšlenek pro každého, kdo chce tak trochu vrátit čas.

Někdy je to těžké, ale jednat prostě musíte, protože si nelze jinak pomoci. Minulý vztah Vás naplňoval a povzbuzoval, bez své ex nemůžete žít a život je prostě jinak k ničemu. Recept jak získat zpět důvěru je rozhodně trochu složitější než šachová partie, ale existují osvědčené metody, které dozajista zaberou. A často i se stoprocentní jistotou! Vztahy mezi dvěma lidmi mají vždycky něco podobného, takže se vyplatí aplikovat léty osvědčené postupy jako účinný lék! O co tedy vlastně jde?

Je to jasné, pokud chcete někoho někdy sbalit, bezpodmínečně se s dotyčným člověkem musíte setkat osobně, a to platí i v tomto případě. Věci se nevyřeší samy od sebe, musíte jim trochu napomoci. Dejte si nezávazný sraz asi tak měsíc po rozchodu, ex rozhodně neříkejte, že chcete probírat dopodrobna právě skončený vztah. Je to nezávazné setkání dvou přátel, o nic více přeci v této fázi nejde!

Nutná bude omluva, hlavně tehdy, pokud jste spouštěčem rozchodu byli Vy sami, třeba nevěrou nebo nemožným chováním, které se dlouhodobě opakovalo. Přiznejte proto svou chybu a samozřejmě se neváhejte omluvit, protože právě tohle někdejší protějšek určitě hodně ocení. Nicméně, na stranu druhou, nesmíte být troska sypoucí si popel na hlavu. S tím totiž úspěchu nedosáhnete, lidi, kteří se jen litují a pláčou, nemá rád vlastně vůbec nikdo – ani muži a tím spíše ženy.

Cesta za tím, jak si získat zpátky důvěru, může být trnitá. Ale na jejím konci může být pozitivní výsledek, co Vás znovu nabije energií a budete se cítit prostě skvěle. Naznačte bývalému partnerovi či partnerce, že o něj či o ni nechcete přijít a že pro Vás hodně znamená a znamenal. Používejte superlativy, na ty slyší zejména něžné pohlaví. A donuťte vzpomínat! Právě díky vzpomínkám na to vše pěkné, co jste spolu prožili, se můžete dát znovu dohromady. Důležité je, aby si bývalý nebo bývalá vše trochu urovnali a přehodnotili v hlavě…