Svádění je docela zábavné téma.

Pokud se chcete tomuto umění naučit, měli byste se na tuto stránku podívat pořádně do detailu. Právě zde Vám řeknu několik ne tak známých tajemství o svádění, které většina lidí nebude znát celý svůj život!

Svádění bylo ve skutečnosti specifikováno v exaktní vědě a bylo popsáno několik jistých technik, které fungují na každého. Pamatujete si, jak jsme mluvili o tom, jak přimět Vašeho Ex zase se do Vás zamilovat? Svádění a láska sdílejí spoustu stejných vlastností. Zcela jistě existuje několik univerzálních vlastností, které pokud ženy a muži vlastní, dělá je to podstatně atraktivnějšími pro druhé.

Já vím, já vím … pravděpodobně si myslíte, že Váš vkus vůči druhému pohlaví je v jistém smyslu jedinečný, ale mohu Vám garantovat, že ve skutečnosti tak unikátní ani není! Začněme extrémním příkladem …

Myslete na muže, jako je Marilyn Manson. Většina z Vás, kteří navštěvujete tento blok si ais mylsíte, že Marilyn Mason je dosti nechutně vypadající kreatura, že? Možná byste dokonce řekli, že je šílenec, ale není pochyb, že Marilyn Manson nijak nestrádá, co se týká sexu. Tenhle chlápek má pravděpodobně víc sexu než 99, 99% mužů na světě. To není vtip! Ve skutečnosti, v jednom interview, Manson tvrdil, že sex měl i se 6 ženami denně. To je trochu zneklidňující (nebo taky naprosto úžasné, záleží, jak to berete)!

Manson by měl napsat knihu „Jak svést svou Ex“! Ale myslím tím … i když vypadána pohled dost nepřitažlivě, Marilyn Manson je ve skutečnosti belmi atraktivní. Především, je vellmi bohatý a bohatství znamená moc – ženy jsou velmi přitahovány mocnými muži. Za druhé, Manson není nijak nezdravě vypadající. Není zrovna stavěný jako Brad Pitt, ale není obézní. Za třetí Manson je jedinečný a dělá si, co chce, kdy to chce a to je také afrodisiakum pro ženy. Za čtvrté, tenhle muž má talent (nebo alespoň v očích některých lidí), a to je další univerzální přitažlivá vlastnost,

A takhle bych mohla pokračovat …

Takže, pokud se chcete naučit, jak svést Vašeho Expartnera …

… budete muset znát a zvládat vědecký proces svádění. A jelikož je to něco, co můžete plně kontrolovat, tento článek Vám dá zbraně, díky kterým uspějete.

Dobře, vrhněme se na tip #1…

1.) Budete potřebovat dostat se do kontaktu s Vaším Ex a sejít se někde, kde je to relativně izolované.

Mělo by to být něco intimního jako například procházka nebo hezká, tichá kavárna. Místo, kde se můžete opravdu napojit. Řekněte mu, že se jich potřebujete na něco zeptat (například, pokud se zajímají o koupelnové obkládání, řekněte, že přemýšlíte o předělání koupelny a chcete jejich názor). Pokud jde o dobrý důvod, budou souhlasit se schůzkou.

2.) Pokud chcete svést Vašeho Ex, budete se muset obléknout, jak nejlépe umíte!

Ujistěte se, že vypadáte dobře, že voníte dobře. Nebojte se vložit trochu víc času a upravit se… ale tady je klíč. Byli jste už někdy s touto osobou nakupovat? Pamatujete si, co Vám tato osoba koupila? Oblečte si to. Nebo, lépe, vemte si na sebe něco, o čem víte, že pro Vašeho Ex něco znamená, že v něm tento kousek oblečení vyvolá nějakou vzpomínku. Možná jste spolu strávili krásný den na pláži při svíčkách – vemte si něco z této události.

Ujistěte se, že na sobě máte něco, co ve Vašem bývalém vyvolá hlubokou emocionální odpověď. Tomuhle ráda říkám Fotografické svádění a je to jedna z nejsilnějších technik.

3.) Mluvte o tom, jak dobře Vám bylo a jak se Vám teď daří.

Nepředvádějte se, pokud nevíte, jak takto mluvit, bez toho, abyste zněly jako chlubící se idiot, pak od toho raději ustupte. Ale chcete navodit pocit ve Vašem Ex, že Váš život je srovnaný. Můžete říct něco jako …

„Teď je to fakt skvělé! Mám toho teď v práci docela hodně … Zrovna mě šéf povýšil, takže mi nakládá víc práce.“

Nebo…

„Zrovna jsem hodně cestovala! Byla jsem v Amsterdamu teď v červenci. Je to vážně jedno z těch nejlepších míst, kde jsem byla! Co ty, byl jsi teď někde?“

Vidíte, co myslím? Jemně a nepřímo říkáte, že Váš život je úžasný.

4.) Teď, pokud chcete Vašeho Ex opravdu svést, budete muset přistoupit na DOTYKY!

Svést Vašeho bývalého miláčka by vlatsně mohlo být docela jednoduché … Tohle je jeden, možná i jediný nejdůležitější aspekt ve svádění Vašeho Expartnera. Ano, mohla bych zdůraznit více věcí, ale dotyk je opravdu základem svádění. Některé z Vás to mohou znát pod názvem „kinestetická přitažlivost“ nebo také „kino“. Ale sex nemůže nastat, pokud se nebudete dotýkat. Pokud zvládnete techniky, jak se dotýkat Vašeho expartnera a kdy, celý proces svádění bude o mnoho snažší.

Umění „kino“ a svádění bylo přeneseno celkového projektu – tedy pokud to myslíte vážně a chcete svého Ex svést, podívejte se na toto video. Ukážeme Vám jasné kroky, které musíte udělat, abyste přiměly Vašeho miláčka o Vás fantazírovat, toužit po Vás a hlavně, chtít s Vámi noc žhavého sexy milování!

Nevěříte? Tak se podívejte. Nebudete litovat.

Dámy, KLIKNĚTE SEM, POKUD CHCETE, ABY VÁS PROSIL O VÁŠ DOTEK!