Prostě jste se rozešli a přemýšlíte nad tím stále víc. Opustila Vás přítelkyně nebo manželka a trápíte se tím, kudy chodíte. Ale pozor – to totiž vůbec nemusíte. Zkuste se chovat jako muž a bojovat! Vždyť pokud bojovat nebudete, nikam se nedostanete a už jen tím, že se odhodláte, máte nějakou naději na úspěch. Jakou? To ukáže až budoucnost. Otázku jak získat bejvalku zpět ale bez aktivity nevyřešíte, tak nebuďte pasivní a plačtiví, to přeci k mužům nepatří.

Chce to propracovanou taktiku, nebojte se poradit s odborníky! Objednejte si jediným kliknutím naši brožurku a hned budete vědět, jak na věc. Žádný učený přeci z nebe nespadl a láska by se měla vyučovat minimálně na střední škole. Ten předmět tu nicméně není a na řadě jsme tedy my, abychom Vám pomohli!

Jak dostat bejvalku zpět? Především nespěchat a vše dobře promyslet, jinak nevyhrajete. Pánové, je to jako fotbal, kdo má dobrou taktiku, vyhrává! A rozhodně žádnou brazilskou ofenzívu nepředvádějte, to by nemuselo dopadnout dobře. Chce to spíše promyšlený německý dril v kombinaci s italskou pečlivostí v obraně. Prostě vychytat drobné nedostatky a přeměnit je v přednosti!

Jak získat zpět bejvalku, když je to tak těžké? Ale nebojte, není! To si přeci jen myslíte. Zkuste ji někam nenápadně vytáhnout, prostě pozvat ven – do restaurace, kavárny, to je vcelku jedno, místo není až tak klíčové. Hlavně se připomenout, že tu jste, že Vám s ní bylo skvěle a zmínit i nějaké příjemné chvíle Vašeho vztahu, určitě jich nebylo právě málo, že? Vždycky se najde něco hezkého, na co vzpomínat, takže hurá do toho! A když bývalé přítelkyni či manželce řeknete něco o dané příhodě nebo situaci, zákonitě si na ní vzpomene také! Nic nemůžete ztratit, naopak, tady lze jen získat pomocné body navíc, a to se přeci počítá hned dvakrát. Mimochodem je to skoro bez práce…

Jak dostat zpátky bejvalku, to už nemusí být neřešitelný sen. S naší drobnou pomocí to můžete zvládnout úplně v pohodě, stačí si jen objednat jediným kliknutím brožurku, kde bude spoustu tipů a triků, jak na celou věc jít!

Hrdost není dobrý rádce. Trochu ustupte ze svých nároků a pozvěte bývalou přítelkyni na schůzku. Ideálně nějakou útulnou kavárnu, kde se Vám bude dobře povídat a sedět. Vymyslete si také jakoukoliv jinou záminku, než dořešování již uskutečněného rozchodu, to byste celou nadějně vyhlížející situaci zazdili už v počátku. Tohle prostě a jednoduše nesmíte, zní to jako doprošování a žebrání. Něco takového ženy nejen, že nemají rády – ale přímo to upřímně nenávidí. Otázku jak získat bejvalku zpět tedy raději řešte bez přemýšlení nad něčím podobným. Je to přeci akt zoufalství a něco podobného muž nemá opravdu zapotřebí. Tohle uspěje jen v prostoduchých romantických filmech a ne v reálném životě.

Zkuste na to jít od lesa. Připomeňte to hezké a nebojte se třeba pomoci nebo galantně svou bývalou drahou polovičku odvezte zpět domů autem, nebo kam si jen bude přát. Takové gesto, hodné opravdového rytíře, přeci ocení naprosto každá žena!