Rozchod je běžná věc, která snad každého někdy v životě potká, když to zrovna vůbec nečeká. Vzpamatovat se potom není vůbec snadné, ale život zkrátka jde dál. Ale co když si usmyslíme, že zjistíme odpověď na otázku, jak získat bývalého zpět? Takovým ženám nelze než doporučit vytrvalost a pevné nervy. Nepůjde to hned, ale šanci máte kdykoliv a kdekoliv.

Stanovit si pevnou taktiku, to nebývá občas tak docela snadné. Někdy to chce dokonce hodně přemýšlení. A proč se tedy neporadit s odborníkem? Jediné kliknutí a máte po ruce naši brožurku, která doslova přetéká spoustou užitečných rad. A hned půjde všechno lépe, profesionálněji a naděje na konečný úspěch rázem vzroste!

Máte spoustu možností, jak začít. A právě proto, že muž se většinou první opravdu neozve (alespoň to tvrdí četné sociologické průzkumy), je první tah této šachové partie zcela na Vás. Ideální bude, když se setkáte osobně, nejlépe tak do měsíce po dni rozchodu. Ne ale dříve, třeba pět dní po odloučení by bylo moc brzy a nakonec – potřebujete se přeci jen dát trošku dohromady, než začnete zase něco dělat. Rozchod každého více či méně nalomí, věnujte se raději pár dní sobě, činnostem, které máte ráda a budete se rázem cítit lépe.

Snažte se pustit do řeči zcela nezávazně. Nemusí to být o počasí nebo nějak zdvořilostní, rozhodně se nehrňte okamžitě do revize vztahu. Chce to svůj čas, popovídejte si úplně uvolněně. Jen to je totiž dobrá metoda, jak získat bývalého zpět.

Zachovejte si důstojnost, to je důležité hned v první řadě. Nebrečte, žádné scény, nelamte partnera násilím (citovým i fyzickým) na svou stranu. Nemluvte uraženým tónem a mile se rozlučte, emoce ze sebe po rozchodu vypusťte jindy. Žádná msta, žádné přemlouvání. Po rozchodu byste se ideálně pár dní neměli vůbec vidět. Během té doby se musíte dostat do lepší kondice – fyzické i duševní – a pomalu se chystat na to, jak získat bývalého zpět.

Těch pár dnů byste měla věnovat i přemýšlení. Zamyslete se nad tím, co ve vztahu fungovalo, co naopak ne. Jaké to bylo v posteli, stereotyp nebo stálá vášeň? Brali Vás jeho kamarádi normálně, nebo spíše s odstupem? Nepřestala jste náhodou být pro partnera výzvou? Tyhle všechny otázky si musíte probrat v hlavě, protože jsou mimořádně důležité.

Neozval se? Zkuste tedy první krok udělat Vy, ale s dostatečnou pauzou. Ideální bude počkat třeba čtyři nebo pět týdnů, abyste se znovu mohli sejít. Zkuste expartnera vzít ven pod vidinou nezávazné přátelské kávy, na to bude určitě slyšet. Potom je čas na nějakou rozumnou řeč s partnerem, kdy si vše vyříkáte a například také uznáte své chyby. To se totiž rozhodně cení, pokud něco podobného přiznáte!

Musíte mít víru a naději v úspěch, jinak budete bohužel zcela neefektivní. A mějte také ohledy na to, co je pro Vás oba opravdu nejlepší. Dejte si oddechový čas a zkuste začít znovu. A pokud chcete odborné rady, není nic snadnějšího, než si koupit naši příručku – stačí jediné kliknutí a vše máte staženo!