Přivolat si do života lásku zpět jistě není lehké, ale rozhodně ne nemožné. Pokud je Váš bývalý partner v náruči jiné nebo se prostě zničehonic rozešel, je třeba se z toho nejprve trošku dostat – a to bude chvíli přeci jenom trvat, dejme tomu týden nebo dva. Jak získat expřítele zpět? Především drobnými krůčky, našlapujte po špičkách, nechovejte se jako slonice v porcelánu!

Nevíte, jak vlastně začít nebo jak postupovat dlouhodoběji? Není nic snazšího, než vyzkoušet naši příručku, kde je spoustu zajímavých tipů a rad. Jediné kliknutí myši a máte ji v počítači, račte listovat a inspirovat se od zkušených psychologů! Osvědčené triky, jak přivábit bývalého muže zpět, totiž zaručeně fungují na jedničku!

V první řadě si uvědomte, že jste hrdá žena. Když Vás (alespoň v této fázi) nechce zpět, nedělejte scény, nechovejte se jako žárlivá ex, když ho uvidíte s jinou a rozhodně nezuřte nebo nepomlouvejte po společných přátelích, nic podobného nemá úroveň, zavřeli byste si tím jednoduše dveře. A otevřít by je už nešlo pravděpodobně vůbec nikdy, proto važte slov!

Musíte se chovat tak, aby poznal, že to co udělal, byla vlastně velká chyba. Rozchod přehodnotit a postupně se scházet, scházet a scházet. Nakonec to může vyjít na jedničku, když nebudete moc tlačit na pilu. Ex nesmíte do ničeho nutit, na jistá rozhodnutí totiž musí přijít především on sám – nejen muži jsou v tomto směru poněkud ješitní.

Důležitý je v první řadě osobní kontakt, takže na ten vsaďte především. Vymyslete si nevinnou záminku pro setkání a nezávazně svého bývalého pozvěte třeba na kávu. Zkuste zavést řeč na nějaké téma a postupně se dopracujte k tomu, že nenásilně pohovoříte o rozchodu a všechno si pěkně vyříkáte. Jinak to nepůjde, důležitým bodem je nejen zde právě a jedině komunikace. Aneb jinak řečeno – beze slov není vítězství!

Jak získat zpět expřítele? To je někdy složité, ale s námi to půjde snadno. Získejte za symbolický poplatek skvělou brožurku, která s sebou nese vše podstatné, najdete tu prostě to, co zrovna potřebujete! Jediné kliknutí plastového hlodavce a hurá na věc, listujte a inspirujte se třeba celé odpoledne, před bojem je třeba vždy vytvořit správnou taktiku, nebo ne?

Taktika je totiž jádrem úspěchu nejen při sportovních aktivitách či v kariéře, je tomu tak prostě vždy a všude, co svět světem stojí! Otázka jak dostat zpět expřítele může nabrat reálné obrysy teprve tehdy, když se setkáte osobně – ale rozhodně nic neuspěchejte! Sejděte se asi až za měsíc po rozchodu, dejte se mezitím trošku dohromady a hlavně si udělejte čas sama na sebe. To je totiž velmi důležité. Psychická pohoda je pro úspěšný „lov“ prvořadá, plačtivou ženu plnou výčitek a zármutku nebude chtít zpátky žádný muž. Takže hurá na věc, trochu vzpomínání nikdy neuškodí a především to chce hrdost. Zvláště tehdy, pokud jste nebyla elementem, který Váš vztah rozložil. Vinu sice nesou oba, ale když je na Vaší straně ta mnohem menší část, nebojte se jednat. Partner se Vám nakonec třeba ještě za vše omluví!