Někdy se to prostě stane, lidé se scházejí a rozcházejí, může se to bohužel stát i Vám – nebo se už vlastně stalo. Takže, jak získat expřítelkyni zpět? Jak postupovat a snažit se, aby bylo vše, jak má být? Jak nic nezkazit a čeho se ideálně vyvarovat, protože to prostě jen tak nezabere? Inu, když už k rozchodu došlo, je to třeba vzít, pokud možno, s chladnou hlavou. Nic není ztraceno, leda byste se předem vzdali, a to rozhodně není na pořadu dne, že?

Bude to těžké, ale nemožné to rozhodně není. Chcete nějakou radu k dobru? Rádi byste se inspirovali u úspěšných? Nevíte, jak na věc a potřebujete trochu popostrčit? V takovém případě rozhodně nevěšte hlavu, protože pomoc je snadná – postačí jediné kliknutí a naše brožurka plná odborných rad a tipů je Vám plně k dispozici. Nechte se inspirovat!

Neškemrat o nic, neponižovat se a být v dobré náladě. To je základní trojice rad, které lze poskytnout. Bez jejich dodržování jen tak neuspějete, takže se je snažte brát dosti v potaz. Ženy nesnáší muže, kteří nejen, že troskami jsou, ale neexistuje šance na nápravu. Nevyčkávejte, že se situace sama po nějaké době vyřeší. Dejte si tři týdny nebo měsíc oddechového času, nepište, netelefonujte, nedoprošujte se. A teprve poté se ozvěte, stroze a výstižně, že byste rádi něco – jakékoliv téma kromě kýženého rozchodu – osobně probrali. Třeba v nějaké kavárně, to nehraje moc roli. Hlavně kurážně do toho!

Jak získat zpět expřítelkyni? S citem a jemně! Jste chlap, nebudete se před nikým plazit. Pokud jste v něčem na vině, třeba jste byli nevěrní, nemáte jinou cestu, než se omluvit a přiznat svou hrubou životní chybu. Protistrana to minimálně ocení jako vstřícný krok, i když jen samotná omluva samozřejmě nikterak nestačí. A v neposlední řadě, o všem podstatném si musíte promluvit osobně, cokoliv jiného je chyba. Neřešte takhle závažné věci telefonátem nebo mailem, to přeci nemá žádný smysl a dáte tím najevo, že pro Vás nejde o něco opravdu prvořadého.

Donuťte svou expřítelkyni vzpomínat na to pěkné, co jste spolu prožili, to bude rozhodně velké pozitivum a často i pořádná vzpruha pro oba. Dejte najevo pochopení – choval jste se špatně, bývalé přítelkyni určitě něco z toho vadilo. Komunikujte aktivně, ale rozhodně ne arogantně či přezíravě. Prostě mile, věcně a bez negativních emocí, ty sem prostě nepatří, dělaly by obrovskou paseku. A jak se rozloučit? Klidně malým polibkem. Tím totiž rozseknete všechno, dáte najevo, že máte opět zájem, ale rozhodně ne za každou cenu. Pokud jste totálně odepsán, otočí se uraženě na podpatku a odkráčí pryč, to je jistě výmluvné gesto.

Musíte to vzít podobně, jako v době, kdy Váš vztah teprve začínal. Květiny, dárečky a různá romantická gesta, těch není nikdy dost a rozhodně s nimi uspějete. Dejte najevo, že jste si rozuměli s její rodinou a snažte se, aby situaci tak trochu přehodnotila. Projevy sentimentality nenechají klidnou žádnou ženu, na to prostě vezměte jed, je to stoprocentně pravda!