Rozchod nebývá právě příjemná záležitost, a to ani pro jednu ze zúčastněných stran. Když se ale po pár dnech oklepeme z nejhoršího, určitě nás napadne jedna zásadní věta. A sice, jak získat partnera po rozchodu zpět? Nemusí to být samozřejmě tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Musíte být obezřetní a hlavně ve svém úsilí vytrvat, protože nic není zadarmo. Především se ale po rozchodu dejte trochu dohromady, protože lov se slzou na líčku by nebyl nejlepší řešení a určitě byste nikterak zvláště neuspěli.

Chcete odbornou pomoc a přátelskou radu, navíc zcela nezávazně? Zkuste naši brožurku, prostudovat ji se rozhodně vyplatí. Budete pak schopni předvídat šachové tahy protistrany a opatrně kličkovat tak, abyste nakonec svého expartnera či expartnerku získali zpět.

Tak hurá do toho – srdnatě, hrdě, rozhodně, ale přesto obezřetně, protože nic nejde v ohledu vztahů nějak moc rychle, to snad ví každý z nás. Hlavně se nebojte jednat, pár týdnů po rozchodu, pokud jste stále nebyli bývalým protějškem kontaktováni, se mu ozvěte klidně sami. První vstřícný krok musíte udělat Vy, jinak to asi nepůjde…

Nehrajte si na nejlepší kamarády a rádce, zkuste to jinak. A nežádejte bývalého přítele nebo manžela o pomoc s nějakou zapeklitostí, potom si řekne, že ho chcete využívat (možná oprávněně) a rozhodně, i když tedy pro jednou pomůže, se nebude chtít vrátit. Žádné stěhování těžkých věcí, žádná práce na údržbě v domácnosti a tak podobně, tohle vážně nechtějte. Jak získat partnera po rozchodu zpět? Opatrně, pomalu a jemně!

A pozor, rozhodně neproste o pomoc přátele, i když se snaží, seč mohou a třeba chtějí pozvat Váš bývalý protějšek na osobní schůzku, aby mu něco zajímavého řekli. Tahle záležitost musí ale zůstat mezi Vámi dvěma, proto odmítněte. Nátlak a manipulace do snahy získat partnera zpět určitě nepatří. I kdyby se k Vám vrátil, vztah už pak dlouho nevydrží. Musí chtít sám, nepomáhejte mu k tomu ani náhodou psychickým násilím…

Libo schůzku? Ano, proč by tomu tak nemohlo být? Ale v tom případě zvolte nějakou pokud možno neutrální půdu. Raději klidnější kavárničku než byt, kde jste se tolikrát pohádali a kde je stále tak trošku negativní atmosféra.

Chce to také zdravé sebevědomí. Nedávejte hlavně najevo, jak Vás rozchod ranil do hloubi duše a už vůbec ne, že jste na bývalém partnerovi či partnerce doslova a do písmene závislí. Na schůzce se pokud možno chovejte asertivně, ukažte svou atraktivitu. Nevíte si rady nebo chcete odborně poradit a trošku nasměrovat? Přečíst si zajímavé tipy a triky psychologů a sociologů? Zkuste naši přehlednou brožurku, stačí stisknout jediné tlačítko myši!

Pročistěte si hlavu, dělejte, co máte rádi a za pár týdnů po rozchodu zkuste vše přehodnotit a probrat. Možná můžete zkusit sezení u partnerského poradce, pokud cítíte, že potřebujete opravdu odbornou pomoc. K získání ex Vám ale stejně tak dobře pomůže naše skvělá příručka, kde je prostě všechno, co zrovna potřebujete vědět. Zkuste to a sami uvidíte, že to půjde v pohodě!