Lidé se scházejí a rozcházejí, to je přeci naprosto běžná věc. Dát se dohromady, to je často hlavně o velké radosti, ale na druhou stranu, rozchod právě příliš příjemnou součástí života není. Teď by měly zbystřit hlavně dívky a dámy, dáme jim pár dobrých rad, které se týkají jednoho důležitého tématu, co může nastat v životě každé z nich. A sice, jak získat zpátky bývalého přítele?

Nebojte se, jak dostat zpátky bývalého není kovbojka ani thriller, může to jít někdy jako po másle, jindy zase bude třeba trochu zabojovat – ale střílet se v žádném případě nebude a kdyby to nevyšlo, je tu ještě spoustu mužů, kteří o Vás v budoucnu projeví zájem, pročež není třeba věšet vůbec hlavu.

Máte zájem o více informací? Zkuste prolistovat naši brožurku, kde se prostě dozvíte víc. Cenné instrukce, které jinde nejsou k mání, stačí jediné kliknutí myši a jsou ihned Vaše. Nechte se inspirovat odborníky a uvidíte, že úspěch je doslova zaručen!

V první řadě je radno doporučit jedno – buďte hrdá, jako každá jiná žena. Doprošovat se kontaktu, lísat se a působit jako stíhačka, tím každého zaručeně odradíte. Mladý pán či muž v letech prostě přestane mít zájem, to je všude naprosto stejné. Existují ženské zbraně, které zaručeně nefungují, i když si o nich myslíte, že ano (nebo alespoň fungovaly jen v pubertě, ale Vy máte co do činění s dospělým člověkem). Které že to jsou? Tak například tyhle!

Pomůžeš mi, prosím? Tak s takovou větou na bývalého tedy určitě nechoďte. Bude mít dojem, že jste neschopná žena, která ho v minulosti jen využívala a chcete v tom pokračovat i po rozchodu. A kdyby si to nemyslel hned, dříve nebo později na to určitě přijde. Stejně tak se nestavte do role nejlepší kamarádky, tím jen ztrácíte čas a samozřejmě i možnost návratu ke svému milovanému ex. Nehrajte si také na šťastnou, zvláště pokud se v reálu topíte v slzách. Někteří muži možná jsou po sociální stránce trochu jednodušší, ale tohle snad žádný nezbaští. Znáte se natolik dobře z minulosti, aby pocit štěstí bezpečně rozpoznal. A když ho neuvidí, bude vše jasné…

Jak dostat zpátky bývalého? Podobně jako je tomu naopak, kdy dobývá muž – tedy po malých a pozvolných krůčcích. Dejte bývalému prostě čas na rozmyšlenou, potřebuje si možná také trochu užít zase ztracené svobody. Na nikoho nespěchejte, musíte se mu na případné schůzce líbit. Jak tvrdí odborníci, první setkání po rozchodu je klíčové, nebo minimálně opravdu hodně důležité.

Buďte milá, ale současně sebevědomá. Muži nesnášejí uplakané trosky, tak se vybrečte nejprve pár dní doma po rozchodu a až poté jděte na věc. Musíte nabrat ztracenou energii, jinak to v žádném případě nepůjde tak snadno (nebo to vlastně nepůjde už vůbec).

Nedělá nic, ani se neozve? Udělejte první krok, hlavně tehdy, kdy jste udělala chybu (třeba s nevěrou, nebo čímkoliv jiným, prostě něčím, na čem se Váš vztah rozpadl). Pokud se neozval bývalý více než měsíc, ozvěte se prostě Vy. A pokud víte, kde se dá bývalý někdy potkat, vydejte se tam na nečekanou procházku…jděte tak štěstí naproti.