Rozchod je slovo, které bohužel v našem slovníku může být poměrně často. Rozejdou se přátelé, rozejdeme se i my s partnerem nebo partnerkou. Po přestání období krize a smutku je však načase jednat. Chcete vztah vrátit zpátky? Jak získat zpátky holku?

Nejde rozhodně o nic složitého nebo neřešitelného. Páry se k sobě po odloučení občas vrátí, třeba to vyjde právě Vám, není důvod, abyste neměli šanci už předem. Je však nutné vymyslet brilantní taktiku. A pokud žádnou nemáte nebo Vás nic smysluplného nenapadá, nevadí! Žádný učený z nebe nespadl, a to platí i pro obory sociologie nebo psychologie. Zkuste naši malou příručku, kde se dozvíte vše, co potřebujete vědět. Sestavili ji přední odborníci na vztahovou problematiku a jistě Vám přinese řadu nových poznatků!

Takže, jak začít? Především to chce čas, protože ten hojí rány. Ale nelze čekat tak dlouho, než Vaši expřítelkyni takříkajíc „klofne“ někdo jiný! To by přece byla věčná škoda, kdyby se něco podobného stalo. Snažit se musíte především Vy, protože jste muž – nikdo jiný za Vás v tomto ohledu práci neudělá. Jakým způsobem tedy vlastně postupovat a především – čeho se nejlépe vyvarovat, aby nedošlo k faulu ohodnocenému červenou kartou?

Prostor zde není pro hysterii a žárlivé scény. To nemá žádný smysl, můžete si jen uškodit. Partnerka, toho času bývalá, také uvidí, že jste se nezměnil a neumíte zvládat krizové situace. Nezahrávejte nic do autu, začněte o Vás dvou přemýšlet a začněte osnovat plán, na jehož konci je opět vážný vztah mezi Vámi dvěma.

Prostě o tu holku pořád moc stojíte a nedokážete se smířit s tím, že byste ji ztratili natrvalo. Vzpomínejte na dobu, kdy Vám bylo dobře a později si s ní o tom promluvte na zcela nezávazné schůzce. Naučte ji vzpomínat také! Tohle zaručeně zabere, používejte superlativy k hodnocení Vašeho minulého vztahu, rozhodně to nebude žádný faul neb mínus. Ale pozor – jak získat zpátky holku? Jedním dechem je třeba dodat, že se na věc musí jít vážně pomalu.

Pokud se už Vaše ex schází s někým jiným, bude to o to těžší, ale opět není vůbec nic ztraceno, leda byste se vzdali předem. Nesmíte ale nic uspěchat. Pozvěte bývalou přítelkyni na nezávaznou schůzku, kde si postupně všechno vyříkáte a uvidíte, co dál. Je především důležité, abyste se neponižoval a třeba dokonce neškemral. Musíte vycházet z pozice rovnocenného, jinak neuspějete. Mluvte o tom, že jste spolu prožili plno fajn okamžiků a byla by přeci škoda je jen tak hodit za hlavu a vykašlat se na minulost.

Zdůrazněte skvělé věci, co jste spolu prožili. Pokud není Vaše bývalá dívka natolik rozhodnutá, mohlo by ji to trošku nahlodat. A o to větší šanci budete mít na to, abyste uvedli vše zpět do takzvaně „starých kolejí“. Nezapomínejte ale na svou hrdost. Nejste troska nebo loutka, ale muž, a podle toho je třeba se chovat.

Chcete dobré rady? Není problém, naše brožurka Vás informuje o všem důležitém, co byste měli vědět. Stačí kliknout myší a brzy se dozvíte, co a jak.