Desítky drobných rad a žádná nemusí být spolehlivá (třeba už jen proto, že ho chce spíš některá sama pro sebe). Kamarádky rády radí, ale držte se raději názoru odborníků. Jak získat zpět bývalého přítele, tak přesně tento cíl nemusí být zrovna procházka růžovým sadem. Ale rozhodně nevzdávejte boj předem, proč také? Ještě se uvidí, jak to všechno bude, tak bojujte!

Chcete se třeba poradit s odborníky? Není nic snazšího, než si stáhnout naši brožurku. Stačí jediné kliknutí myši a dokonalý návod, jak získat zpět muže svých snů, je přímo před Vámi. A pak už jen otevřít a číst, manuál jedna báseň pro každou ženu!

Bude dobré chvíli počkat a být hrdá, protože je to osvědčeným trikem, co už mnohokrát zabral. Pokud chybu udělal muž, musí si jí uvědomit. A pokud Vy sama, omluvte se – ale až poté, co se dáte trochu dohromady. Muži opravdu nemají rádi, když před nimi někdo pláče nebo projevuje přílišné emoce. Nebojte se ale na druhou stranu nějak jednat a převzít iniciativu, to naopak bude velké plus. Někteří muži prostě dodnes nevědí, jak na to, zvláště když přišla ošemetná situace kolem nedávného rozchodu.

Jak získat zpět přítele? Jak získat zpět svého bývalého? To nemusí být nic neřešitelného, určitě to půjde dobře! Nedejte na pohádky, bývalý Vás nebude dobývat zpět, tedy alespoň ne hned druhý den, pokud by k tomu mělo dojít. Pokud se absolutně neozve, počkejte zhruba měsíc. To je celkem rozumná doba na to, abyste se dala trošku dohromady a pokusila se zabojovat o člověka, kterého vroucně milujete.

Pokud se s bývalým partnerem nemáte kde potkat, prostě a jednoduše mu napište zprávu! Kdekoliv je to jen možné, třeba na sociální síť, na mobilní telefon. A jako by se vlastně nic nestalo, pusťte se nezávazně do řeči. Nenápadně, s elegancí a tak dále. Navrhněte pak po chvilce kamarádské posezení u kávy. Klidně jej pozvěte, na to muži také slyší.

Jak dostat bývalého přítele zpět? Musíte jej donutit vzpomínat! To je klíčem ke každé duši, mužské i ženské. Vzpomínky máte často nádherné, a pokud přimějete bývalého vzpomínat společně, určitě je tu velká naděje na úspěch. Rozhodně to není taktická chyba, jemně mu připomeňte, co pěkného jste spolu zažili. A pak se prostě uvidí…

První setkání poté, co jste se s partnerem rozešli, je určitě nanejvýš klíčové, proto se na něj dobře připravte. Vzpomeňte si na první rande, jaké bylo a jak jste třeba byla oblečená nebo nalíčená, abyste se svému nyní bohužel již bývalému protějšku líbila. Nenaléhejte, snažte se chovat zcela a naprosto přirozeně.

Bojíte se, že snad uděláte chybu? Nebo si nejste jista taktikou? Není problém, stahujte jediným kliknutím myši naši brožurku, která je sestavena skupinou odborníků na slovo vzatých! S námi to prostě zvládnete v pohodě!

Udělala jste chybu? Tak nezatloukejte a přiznejte se, muži tohle vždycky ocení. Ideální bude, když se spíše omluvíte, ať už šlo o nevěru nebo cokoliv jiného, co způsobilo dramatický konec. Dejte najevo, že Vás daná věc trápí a požádejte o odpuštění, je to to nejlepší, co lze v danou chvíli udělat.