Palčivá otázka, která tíží každého, kdo si prošel nějakým rozchodem. Asi nikdy to už nebude tak skvělé jako dřív, ale proč se nezkusit k sobě vrátit, pokud je to jen trochu možné, že? Jak získat zpět bývalou přítelkyni? Existuje několik dobrých rad, kterých je třeba se držet, jsou totiž léty osvědčené a mnoha lidmi prověřené, takže určitě platí na sto procent!

Zkuste třeba naši skvělou brožuru, stačí jediné kliknutí myši a je Vaše. Plno rad, které pomohou v nouzi nejvyšší a pomohou dostat bývalou přítelkyni tam, kde ji chcete mít. Jinými slovy – prostě a jednoduše zpět k sobě! Nikdo učený ještě z nebe nespadl a v oblasti sociálních vztahů to zajisté platí dvojnásob. Člověk se tedy učí buď vlastními chybami, nebo se inspiruje u těch zkušenějších, aby danou chybu raději nikdy neudělal a nemusel se spálit. Tak co si vyberete Vy?

Nesmíte se v první řadě zbytečně podceňovat a ponižovat. Na to ženy tedy opravdu neletí, jak bývalé ve Vašem životě, tak i ty, které byste mohli třeba brzy poznat. Dokonale je tím odradíte. Zdravé sebevědomí a schopnost přiznat chyby, to nikdy neuškodilo ještě nikomu a Vy nebudete výjimkou, k něčemu podobnému se rozhodně odhodlejte. Nic nesmí být nucené a hrané, to ženy rychle poznají a odejdou, pokud budou mít jen trochu možnost. Musíte působit stoprocentně přirozeně!

Jak získat zpět bývalou? Hlavně trpělivě! Otázka jak dostat zpět bývalou je prostě během na dlouhou trať, obrňte se proto trpělivostí a jděte na věc! Omluvte se za své jednání, a to zvláště tehdy, pokud jste rozchod opravdu zavinili Vy! Vždyť je přeci proč, no ne? Co dalšího by mělo být na programu dne?

Ať už byl rozchod více nebo méně bolestivý, pokud si myslíte, že je nějaká šance na úspěch, jděte do toho! Nemá cenu nějak vyčkávat a čekat na zázrak, musíte se snažit v prvé řadě hlavně sami. A jediná správná volba je komunikace tváří v tvář, nic jiného na ženy totiž neplatí. Můžete si psát SMS jako o život, jen se tím ztrapníte. Muž totiž takto nejedná. Jak získat zpět bývalou přítelkyni? Promluvit si s ní z očí do očí, opravdu.

Právě osobní kontakt nejvíce platí. Můžete si hned ověřit, jak protějšek bude reagovat, a to rozhodně není chyba. Naopak, hned víte, na čem jste, to je pro klid duše velmi důležité. Máte ještě šanci nebo ne? Není to přece nic těžkého, stačí jen posuzovat podle řeči těla. Musíte ukázat, že máte zájem, ale rozhodně ne za každou cenu. Nemějte strach, nevyhýbejte se očnímu kontaktu a neškemrejte, to je to hlavní! Jste chlap, ne bačkora, nebudete se před nikým plazit. Inventura osobních hádek a sporů, a to v naprosto férovém duchu, pro Vás nesmí být žádným problémem. Donuťte svou někdejší drahou polovičku vzpomínat na pěknou minulost, která by se mohla klidně někdy vrátit – proč by ne, když to budou oba vážně chtít, že? A na závěr klidně dejte pusu na rozloučenou nebo třeba kupte květinu. Tyhle projevy nenechají žádnou ženu chladnou, to je sázka na jistotu!