Rozchod nemusí být konečná, vrátit se k sobě se povedlo spoustě někdejších párů. A úspěšně jim to funguje dodnes, jakkoliv to nechceme zakřiknout. Jak získat zpět důvěru partnera? Někdy je to těžké, půjde to vážně ztuha. Ale pokud bývalého partnera milujete a nemůžete bez něj žít, jak se hezky česky říkává, určitě nebude od věci investovat do toho čas a energii – a prostě to alespoň zkusit.

Jak získat zpět jeho důvěru? Inu, za prvé, smiřte se s tím, že to půjde vážně pomalu! Po rozchodu musíte být v pohodě, dejte se proto nejprve do kupy, protože ani sportovci neuspějí bez tréninku a správné motivační přípravy. Vydechněte si, nebrečte a nepropadejte absolutnímu zoufalství. Žijte i nadále svůj klasický život – choďte ven s přáteli nebo třeba sportujte. Rozhodně nepropadejte depresím a už vůbec ne alkoholu. Něco podobného je kontraproduktivní, prostě to nemá vůbec cenu!

Pomalu a jistě, abyste měli největší šanci na úspěch, to dá jistě rozum! Ale co další taktika? Nevíte, jak postupovat dál? Zkuste naši příručku, která Vám pomůže a poradí v době, kdy jste tak trochu bezradní. Nenechte nic náhodě a nechte si dát k dobru pár rad, díky nimž budete ještě efektivnější ve svém snažení!

Jak získat zpět důvěru, to je otázka pro každého, kdo byl partnerovi nevěrný nebo ho nějak jinak vážně zklamal. Musíte se snažit hlavně Vy a nebude to snadné. Po rozchodu si dejte trochu času a neodpovídejte na telefon, který zrovna zvoní, po prvním pípnutí. Snažte se tvářit i trochu zaneprázdněně něčím jiným a neskočte hned na první návrh schůzky. Je třeba být trochu záhadnými a nedostupnými, to je totiž ta nejlepší cesta, která vede ke kýženému úspěchu – a to asi v každém vztahu.

Klidně se v mezičase vídejte i s jinými lidmi, to přeci není nemoc nebo zločin. Pokud na sebe náhodou narazíte na veřejnosti, tvařte se mile a nejednejte s bývalým protějškem nijak arogantně. Prostě to zkuste tak, jak jste se chovali, když byla oběma společně maximálně dobře. Rozhodně tím nic nezkazíte, možná dokonce zaděláte na jiskru, která tu byla už před mnoha měsíci nebo lety a znovu se může rozhořet ve velký oheň…

Jak získat zpět důvěru partnera, to je vážně ošemetná otázka. Nečekejte, že Vám ex hned padne do objetí, jakmile se uvidíte poprvé po rozchodu, to by takhle bylo přeci jen moc jednoduché. Neváhejte potěšit milou pozorností, udělá radost, ať půjde o cokoliv – buďte ideálně co nejkreativnější, ale nijak se nevnucujte. Co takhle zahrát na kytaru pod oknem? Ovšem ne v nočních hodinách a nezpívejte falešně, když to pořádně neumíte, tím nic zpátky nezískáte.

A nezapomínejte, netlačte na pilu a buďte navenek zdvořilí. Nebojte se ukázat, že jste se změnili. A neposilňujte se ani náhodou alkoholem, to by dopadlo špatně. Dejte své bývalé lásce čas, musí si urovnat priority a sama se rozmyslet, co chce do budoucna. Chovejte se prostě, jako by se nic nestalo, i kdyby Vás rozchod sžíral zevnitř, jak se říká…