Zradili jste svou expartnerku nevěrou a nevíte, jak ji přivést zpět, protože to bylo jen takové chvilkové poblouznění? Jak získat zpět důvěru ženy? V první řadě je třeba si uvědomit, že to půjde opravdu hodně těžko, nicméně dveře nemáte zavřené prakticky nikdy. Jen bude hodně těžké vstoupit a mít na to, abyste vše ustáli.

Jak získat zpět její důvěru? Dá rozum, že především hodně pomalu a po drobných krůčcích. Pokud máte zájem o odborné rady, určitě není problém je získat a nemuset platit tisíce. Zkuste naši malou brožurku se spoustou tipů a triků, jak jít na věc – a to v každé myslitelné situaci. Nic není předem ztraceno, tak se nevzdávejte! Vždycky je tu naděje na úspěch, ačkoliv v něj už skoro nedoufáte…

Za každým úspěchem je dřina, to vědí nejen profesionální sportovci, ale třeba také úspěšní manažeři a mnozí další. Rozmyslete se dobře, jestli skutečně chcete svou ex-přítelkyni zpět a jednejte podle toho. Pokud ji opravdu milujete a chcete druhou šanci, je to dostatečně dobrý důvod. Když se ale bojíte, že byste jinak zůstali sami, asi to nemá vůbec cenu zkoušet. Vztah by se brzy zase rozpadl, protože očividně nebyl dostatečně pevným už v minulosti.

Tak za prvé, dejte všemu trochu času a událostem spíše volnější průběh. Srovnejte se opět do pohody, pokud to jen jde, budete mít výhodu v dalším postupu. Rozmyslíte si, co a jak a hlavně budete mít svěžejší mysl. A to se vždycky hodí, no ne?

Jak získat zpět důvěru ženy? Nehrajte si na nadčlověka, a to opravdu je radno dvakrát podtrhnout. Musíte umět uznat svoje chyby, jinak to vážně nepůjde. Ba ještě více, za tyto chyby se musíte umět opravdu od srdce omluvit. Dokážete pak, že jste zodpovědný muž, který je hodně uvědomělý a vnímavý.

Získejte také nazpět kontrolu nad svými emočními stavy, to je velmi důležité. Rozbouřené emoce a první schůzka po rozchodu, to určitě v žádném případě nepatří k sobě! Dávejte si na něco podobného proto hodně dobrý pozor. Poskytněte expartnerce trochu času a využijte ho také smysluplně pro sebe. Udělejte si radost, dopřejte si něco dobrého, změňte vizáž, cokoliv.

Na první schůzce po rozchodu zkuste, aby bývalá partnerka začala trochu vzpomínat. Ideálně samozřejmě na to dobré, co se stalo, a pokud možno v ní navoďte tyto vzpomínky nenásilně. Začněte mluvit o tom, jak Vám bylo společně dobře, třeba někde na dovolené nebo i doma, v oblíbené kavárně a tak dále. Tímhle tématem nemáte co ztratit, pozitivní emoce hrají mimořádnou roli v celém životě, nejen ve snaze navázat znovu rozbité vztahy.

Musí se do Vás znovu zamilovat a případně začít i trochu žárlit na tu, s kterou budete zrovna flirtovat. Rozchod není konec nebo finále, určitě tomu tak není a dva lidé se k sobě mohou vrátit zpátky – jen to chce svůj čas. Nevíte, jak na věc? Nebojte se, máme pro Vás zajímavé řešení. Podívejte se do naší brožurky a otázka, jak získat zpět důvěru ženy, už nebude něco, nad čím si lámete hlavu.