Důvěra je ošemetná. Těžko se jí dostává, snadno se ztrácí, že? Jak získat zpět důvěru bývalého partnera? Pokud jste partnera podvedli, není to nic hezkého a měli byste si sypat popel na hlavu, aby Vás vzal na milost zpět. Ovšem čas hojí rány a je dost dobře možné, že vážně uspějete. Zkuste si vytvořit dobrou strategii. Zejména, pokud nesete vinu na rozchodu Vy, koukejte se prvně omluvit. Je to první krok, který je nutný k postupnému procesu obnovování důvěry ve Vás – nemáte tím určitě co zkazit a nakonec – je to i taková přece jen očekávaná slušnost.

V první řadě pozvěte bývalého partnera či bývalou partnerku na schůzku a vše se snažte vyříkat si z očí do očí. Rozhodně ne skrze SMS zprávy, emaily, telefonáty nebo chat na sociálních sítích, tudy tedy cesta určitě nevede. Komunikace tváří v tvář je srdnaté gesto, kterým nabudete na výši. Také si okamžitě ověříte z řeči těla, jak to daná osoba přijala a nebudete zase trnout u mailu, kdy přijde odpověď (a samozřejmě jestli vůbec nějaká přijde…).

Jak získat zpět důvěru? Především to půjde jen pomalu. Nesmíte spěchat, jinak svou šanci ztratíte úplně. Máte zájem dozvědět se ty nejzajímavější tipy a triky, jak na to? Zakupte si naši brožurku a všechny rady budete mít vždycky u sebe. Rozhodně to není špatná investice, můžete naopak jen získat!

Omluvou, která je míněna upřímně, získáte pomocné body navíc, které se prostě hodí za každou cenu, zrovna když je potřebujete přeci jako sůl, že? Nesete vinu na rozchodu – omluvte se. Neškemrejte, neproste, to zejména ženy rády nemají. Muž má zůstat vždycky mužem, a to za všech okolností, kdy je to jen možné. Ponižováním sebe sama nic nezískáte. Zkuste vzpomínat na příjemné chvíle, které jste strávili společně a vyvolat tuto vzpomínku i ve svém ex. Něco podobného může rozhodně dobře zapůsobit, takže určitě neváhejte něco podobného na případné schůzce vyslovit. Lze tím jen získat, vzpomínky ještě přeci nikoho nezabily.

A především, na nic netlačte – takzvané tlačení na pilu je asi nejhorší věc, co můžete udělat. Dejte prostě partnerovi nebo partnerce s nálepkou „ex“ prostor na přemýšlení a rozmýšlení všech eventualit. Zahrajte trošku na city, ale také nic nepřehánějte a nechovejte se nějak okatě. Musíte být naplno při smyslech a předem si rozmyslete každý detail. Sebemenší chyba totiž bohužel může mít následky. Jak získat zpět důvěru? Zkuste si prostudovat naši brožuru a půjde to mnohem snáze!

Partnerské vztahy jsou často velmi komplikované a musíte tomu dát chvíli čas. Dlouholetý vztah se přeci nezalepí za jediný den, to nemůže nikdo čekat. Musíte svou partnerku opětovně dobývat a často to bývá těžší, než tomu bylo poprvé, když jste se ještě seznamovali a oťukávali. Nevěšte hlavu, žádný učený ještě z nebe nespadl a možná uděláte chyby i zde. V takovém případě ale nic nevzdávejte, po první hrubici ještě diktát nekončí a máte šanci na reparát. Získejte svou vysněnou lásku zpět, vždyť to přeci stojí za to! A užívejte si znovu života tak, jako tomu bylo ještě nedávno…