Někdy je to těžké, po rozchodu se nemůžete oklepat a bohužel máte pocit, že to nikdy nepůjde. Ale nebojte se, nic není ztraceno. Otázka jak získat zpět kluka jistě není nikterak neřešitelná, tak hurá do přemýšlení a taktizování. Jak přimět Vašeho miláčka, aby se vrátil zpět tam, kde ještě nedávno byl a miloval Vás?

Odešel a chcete ho zpět. Je třeba se poradit, něco si přečíst, vzít si pomocnou ruku, která se nabízí. Zkuste třeba naši brožurku, získat ji můžete jediným kliknutím plastového hlodavce a budete mít hned jako na stříbrném podnose neuvěřitelnou spoustu informací, které se vážně hodí. Zaútočte podle taktiky obávaných mistrů!

Rozhodně není všem dnům konec! A určitě ho nekontaktujte jako první, dejte svému bývalému klukovi trochu času na rozmyšlenou a využijte těch pár dní nebo týdnů pro sebe, škodu tím rozhodně neuděláte. I kdyby celá věc nevyšla, alespoň se dostanete do určité pohody, ze které Vás nic jen tak nevykolejí. Posile trošku své sebevědomí, vždyť přeci nemá cenu, abyste jen seděla doma, vzdychala a nepřiměřeně se trápila, no ne? Zajděte ke kadeřníkovi, do kavárny s kamarádkou, dopřejte si vynikající masáž nebo si kupte něco hezkého na sebe, zkrátka a dobře o sebe pečujte, jak nejlépe umíte!

Jak získat zpět kluka? Půjde to, ale musíte být rozvážná, a jak říká staré antické heslo – spěchat pomalu! Po pár týdnech po rozchodu (někdy se říká, že je vhodnou dobou asi tak měsíc poté) se odhodláte k opětovnému setkání s bývalým protějškem. Ideální bude, pokud se rozhodnete pro neutrální půdu. Zkrátka a dobře někde, kde jste se nehádali nebo nemáte na danou lokalitu negativní vzpomínky – ať už Vy, nebo on…

Chce to i zdravé sebevědomí, bez něhož se určitě neobejdete. Jak získat kluka zpět je dlouhodobá šachová partie, ne jen jedno nebo dvě setkání nad kávou, to si také uvědomte! Bude to náročné, leč odměna může být sladká. Udělala jste chybu? Nezapomeňte se omluvit! To je gesto hodné velké osobnosti, dáte najevo velké srdce a sebereflexi, což je u mnoha lidí velmi vzácná věc.

Popřemýšlejte také nad rozpadlým vztahem. Proč k tomu vlastně došlo? Neměli Vás v oblibě jeho kamarádi? Nebyl to už takový spíše stereotyp? A jak to bylo v posteli? Přesně tyhle otázky si musíte pokládat, protože bez jejich alespoň částečného zodpovězení se nebudete moci hnout z místa, a to ani v nejmenším. Možná pak přinejmenším trochu lépe pochopíte zákonitosti mezilidských vztahů. Chybami se totiž vždycky člověk učí, to může být starý, jak chce…

Pokud si nevíte rady, je tu nakonec snadná pomoc. Jediné kliknutí myši a získáte skvělou brožurku plnou užitečných rad, jak na věc! A to se přeci vyplatí, když máte erudované indicie přímo od profesionálních psychologů. Takže hurá na to a půl je hotovo…

Spěchat rozhodně nesmíte! Dostaňte se pomaličku zase do formy, určitě to půjde dobře během jednoho týdne. Hned poté se můžete začít připravovat na to, aby láska do Vašeho života přišla zpět – a určitě se to dobře povede!