V životě se někdy úplně všechno nepovede. Vztahy se také rozpadají, s tím je třeba počítat. Nicméně je třeba jedním dechem dodat, že nikdy nemusí být nic tak docela ztraceno. Neboť to je ztraceno, čeho se sami vzdáme, či snad ne? Jak získat zpět milence tak nemusí být otázkou, která je zároveň obrovským tabu. Vždyť je docela možné, že se to podaří. A pokud navíc máte dobré know-how, je ta šance celkem velká. Takže jak na to? Možná Vám do začátku poradí naše skvělá brožurka plná tipů a triků, díky ní budete hned v obraze!

Jak získat zpátky milence? Buďte v první řadě hrdou dívkou či ženou. Musíte se poučit z chyb, když budete v troskách s myšlenkami, lásku zpátky určitě nepřivoláte – samozřejmě to bude spíše naopak, někoho výsostně ubrečeného a sebeobviňujícího se nechtějí ani muži, ale ani ženy. Je třeba se nejprve vzpamatovat z šoku a zamyslet se poněkud racionálně. Protože ve vztahu jsou vždy dva lidé, není jen a jen Vaše chyba, že „něco skončilo“. Vyspěte se a zkuste být v pohodě. Žádný alkohol a splíny, to totiž vůbec nemá cenu!

Co je opravdu důležité? Nekontaktujte bývalého milence jako první, mějte svou hrdost do té míry, jak je to jen možné. Tímhle jednáním byste se maximálně shodili, to přeci není vůbec potřeba, nebo snad ano? Nepište mu SMS zprávy, nevolejte mu, nedatlujte emaily. Dejte tomu všemu čas, volné dny pak využijte pro sebe – dávejte se dohromady, zajděte někam s kamarádkami, užívejte si a vůbec – svět se přeci nezbořil a nic není ztraceno, na to myslete především.

Důležité také je to, abyste posílili své pošramocené sebevědomí. Jak získat zpět milence? Především tak, že budete mít navrch nad ním! Zkuste to až po několika týdnech, rozhodně ne dřív. Ten čas pak věnujte opravdu sobě. Potlach s kamarádkami, kupte si něco hezkého na sebe nebo třeba změňte účes a vizáž celkově. Prostě podpořte sebevědomí! Uvědomte si svoje já a ukažte celému světu, že jste v pohodě. On si toho přeci také všimne, nebojte se, ať už dříve, nebo později.

Chcete další tipy a rady? Nemusíte chodit nikam daleko nebo si platit drahého vztahového kouče. Někdy stačí jen tenká brožurka, napěchovaná informacemi doslova od A do Z. Vyzkoušejte to a uvidíte, že uspějete, stačí jediné kliknutí a vše je Vaše!

Po pár týdnech, kdy se odhodláte k setkání, zvolte si pro tuto příležitost neutrální půdu. Prostě místě, které je nezatížené předchozími hádkami. Co takhle klidná kavárna? Rozhodně ne byt jednoho z Vás, a to hlavně tehdy, pokud šlo o místo, kde jste se víceméně poslední dny před rozchodem jen hádali. Jestli chcete milence zpátky, nesmíte se při setkáním s ním rozsypat, ale být nanejvýš asertivní. Lásku si zasloužíte, ale bojujte o ni právě tímto způsobem – ono to vyjde!

Na schůzce mluvte o tom, že jste měla čas trošku popřemýšlet a zauvažovat. Vyjevte bývalému protějšku dobrou vůli a třeba trochu ustupte z někdejších předsevzetí. Ale na druhou stranu, netlačte jej zpět za každou cenu. Zkuste vzpomínat i na to hezké, co jste společně prožili.