Někdy se v životě přihodí něco nemilého. Někdy to bývá dokonce i rozchod s dlouholetým partnerem nebo milenkou, co pošramotí sebevědomí snad každého. Takže – jak získat zpět milenku? Ožehavé téma, těžká otázka. Ale pokud se o toto skutečně zajímáte a problém se týká Vás, máme dobré řešení. V naší brožurce pro úspěšné se dozvíte úplně vše, co je třeba dělat – spoustu tipů a triků, jak na to. A stačí jen jediné kliknutí!

A víte, čím milenku získáte nejrychleji zpět? Existuje pár základních rad, které jsou hodně úspěšné skoro vždy. A tou první z nich je, věřte nebo ne, prostě nová známost. Ženy na potenciální novou sokyni prostě žárlí, mají to zakódované nějak podvědomě. A Vy přece neděláte nic trestného, naopak můžete jen získat. Devět z deseti žen podle průzkumů sociologů tohle prostě nerozdýchá a bude zuřit! Berte na to dobrý zřetel!

V neposlední řadě, zkuste takzvaně hrát na city. Účelem je, aby se o Vašem truchlení dozvěděl celý svět, zkuste to i přes sociální síť a jiná média. Jak získat zpět milenku, jednodušší otázka, než jste si možná kdy mysleli. Zkuste dát nějaké vyznání na veřejné místo, třeba napište status o tom, jak je Váš život teď bezútěšný a k ničemu. Zákonitě by měla přijít reakce.

Zvláštní důraz věnujte také vzpomínkám. Když se blíží den výročí nebo nějaké významné datum, které jste strávili společně, není od věci provést menší úder. Rozhodně ale nevolejte v opilosti bývalé milence, kterou chcete získat zpět – mohli byste říci něco, co byste naopak zpět jen tak vzít nemohli a v úspěšném postupování vpřed byste si notně uškodili.

Především nemějte strach, protože strach je špatný rádce. A nakonec, vždyť to přeci nějak dopadne. Potřebujete pomocnou ruku? To není vůbec žádný problém, prostudujte naši příručku a hned budete vědět, jak v celé věci postupovat. A zaručeně to zabírá, nebojte se, že byste snad zůstali zbytečně na ocet. Vážně, chce to jen trpělivost!

Velmi důležitou roli mohou hrát i nečekané náhody. Potkáte svou bývalou před posilovnou nebo fitness centrem, když si jde zrovna zaběhat do parku, když jde venčit psa a tak podobně. I tohle se dá totiž s trochou štěstí dobře naplánovat a můžete uspět. Navažte tam, kde to skončilo! Minimálně spolu strávíte krátkou chvilku, a to se rozhodně počítá. Jak získat zpátky milenku, to nemusí být tak těžké.

A nebojte se jednat, protože pasivní metodou nezískáte nic. Zkuste bývalou milenku třeba někam pozvat, vlastně jen tak. Nemusíte a v podstatě byste ani neměli říkat, že chcete řešit rozchod. Může jít o něco zcela nevinného, prostě si jen chcete popovídat v příjemném prostředí. Kdybyste promluvili o rozchodu, mohla by si myslet, že ji hodláte přemlouvat všemi silami ke změně rozhodnutí. A samozřejmě, asi by na setkání vůbec nekývla, takže by naprosto všecko snažení přišlo vniveč. Pokud jste udělali nějakou chybu v minulosti, je třeba se omluvit a začít budovat vše znovu. A nebojte se, ono to po čase půjde, protože čas zhojí všechny rány. To není jen takové plané pořekadlo, platí opravdu bez nadsázky!