Napravovat rozbité vztahy je někdy mimořádně obtížné. Otázka jak získat zpět milovanou osobu ale bude po rozchodu v naší mysli dnes a denně, takže proč se tomu bránit? Vždycky se přeci dá něco dělat. Nečinnost a pasivita je to vůbec nejhorší, co můžete udělat – rezignace nevyřeší absolutně nic a budete si dál kousat nehty nad tím, co by bylo, kdyby…

Chcete radu? Pořiďte si naši brožurku, která Vám pomůže v boji s nepříznivým osudem. Můžete svou lásku získat zpět pomocí pár šikovných tahů, které věcně a stručně poradí nejlepší vztahoví šachisté, skuteční odborníci na slovo vzatí!

Nemusíte se ponižovat, to je určitě spíše kontraproduktivní. Ale na druhou stranu, jest nutností projevit jistou míru sebereflexe. Víte přeci, o co Vám jde – je to klíčová záležitost, musíte proto vložit všechny své síly. Pokoušet všechno své štěstí a podpořit je vší svou silou, jak prohlásil kdysi trefně jistý italský filosof. Bez odvahy zkrátka nic nezískáte. Nebuďte také příliš nedočkaví. Otázka jak získat zpět milovanou osobu nesnese uspěchaná rozhodnutí a chvat. Nic se totiž nevrátí za týden, chce to ještě větší úsilí a čas než prve – jedna schůzka nestačí, musíte partnera či partnerku dobývat vlastně znovu a ještě důkladněji. Donuťte se svého ex zamyslet se, dejte do placu nějaký příběh z doby, kdy jste spolu ještě chodili a užili si třeba nějakou událost doslova na maximum.

V takovém případě pak přijde na řadu vzpomínání, a to nebývá zrovna bolestné, zvláště na nějaké hezké věci, že? Právě tohle může být úder do černého, tak se snažte vykouzlit co nejlepší atmosféru. Pozvěte expartnera či expartnerku někam do útulného prostředí, klidně i na večeři, nic tím nezkazíte. Hlavně ale, proboha, neříkejte, že chcete řešit Váš rozchod. V takovém případě prostě úplně každý couvne, vymyslete si nějaký zástupný důvod a trvejte na něm, že jej chcete opravdu probrat jedině a pouze osobně.

Nezapomínejte, že ženy rády slyší superlativy. A pokud byla nejlepší ženou Vašeho života, není důvod to nezopakovat nahlas, nebo snad ne? Určitě se najde něco, co bylo nejsilnější, nejlepší nebo nejúžasnější právě s ní – a to je třeba vyzdvihnout. Ale pozor, jedna věc je tohle, druhá věc je hysterie a přehnaný patos. Musíte najít míru, která Vás uchrání před těmito dvěma extrémy. A pokud si nevíte rady, je tu pro Vás naše brožura, která účinně poradí v každé situaci. Stačí jedno jediné kliknutí myši a může být Vaše! Pokud zrovna řešíte zapeklitou situaci kolem nechtěného rozchodu, je to doslova jako signál shůry!

Přiznejte se, že jste udělali chybu! To je to poslední, co můžete udělat, dvojnásob zvláště, pokud tomu tak skutečně je! Přiznat chybu navíc umí jen lidé skutečně na výši, zařaďte se proto mezi ně. Nic se nestane, přinejhorším jen takto využijete užitečně čas a ukážete velké gesto hodné pravého mistra. Nemusíte se nijak extrémně ponižovat, vždyť přeci stačí obyčejná omluva – i ta někdy totiž zvládne více, než tisíc slov! A především se nebojte něco udělat. Je totiž potřeba jednat, pokud chcete svůj protějšek zpátky, to je bez debat.