Rozchod je tu, nedá se s ním nic dělat, alespoň tedy zatím a je třeba se se vším tak trochu smířit. Minimálně po dobu několika dnů zůstaňte sami, udělejte něco pro sebe, dopřejte si vše, co máte rádi a odpočívejte. Taková rána se nezahojí za pár hodin. Takže – jak získat zpět partnera?

Jak získat zpátky partnera, to je někdy ještě těžší otázka, než když jste se dali dohromady poprvé a namlouvali si svou někdejší drahou polovičku třeba před pár lety. Je třeba oprášit vše, co víte – a použít to opět ve svůj prospěch. V první řadě se pokuste důkladně zamyslet nad Vaším vztahem. Jaký vlastně byl?

Chce to přeci jen trochu času na kýženou rozvahu, protože žádná analýza není jednoduchá. Ihned po rozchodu nepište, nevolejte, nedomlouvejte ani schůzky. Prostě nic, bývalý partner jako by pár týdnů neexistoval, smluveno? Tak to totiž bude pro obě strany nejlepší, zamyslí se totiž určitě i on nebo ona, o to se nebojte. Jak získat zpět svého partnera? Hlavně si pamatujte, nikam nespěchat a vše pořádně promýšlet. Až budete chvíli bez bývalého partnera, celý pohled na věc bude trošku jasnější. Uvědomíte si pro a proti toho minulého vztahu a zjistíte bezpečně, čeho jste si na něm nejvíce vážila a naopak. Začnete pak přemýšlet nad tím, kým vlastně jste, když jste single – bez něj nebo ní.

Za druhé? Přemýšlejte, co se vlastně ve vztahu tak pokazilo. Bylo to náhlé nebo pozvolné? Přestávali jste si už rozumět, nebo doteď vlastně ani nevíte, co že se to stalo? Udělal jste chybu sám? Udělala jste chybu Vy? Nebo je na vině spíše protistrana? Bylo to dané náladovostí jednoho z nás, flirtem s kolegy v práci, chladným přístupem v posteli nebo čím vlastně? Napište si třeba také krátký seznam pozitiv a negativ. Co se vše pokazilo? Neprocházeli jste zrovna obtížným obdobím?

Pokud jste připraveni své chyby změnit, je šance, že svého partnera získáte brzy zpátky. Potrvá to ale přinejmenším pár týdnů. To víte, jak dostat zpět partnera není chvilkové sezení u kávičky, chce to mnohem více. Zamyslete se nad svými a jeho stinnými stránkami, i to je důležité k řešení otázky, jak získat expartnera zpět. Aneb jinak řečeno – bude to vůbec fungovat?

Netrávili jste třeba se svým ex dostatek času? To se musí do budoucna změnit, pokud se chcete vrátit k sobě zpátky – jinak prostě tentýž problém znovu nastane a tentokrát to bude bohužel už definitivně. Někdy prostě stačilo říct partnerovi nebo partnerce, že oblečení sluší a že si užíváte společně strávený čas.

Drobné lichotky, trochu více pozornosti, ale také trochu svobody – přesně to musíte partnerovi věnovat, aby se cítil dobře. Nepouštěla jste ho na ryby nebo na fotbal? Nenechal jste svou přítelkyni zajít na večeři s kamarádkou? Je jasné, že se v takovém případě Váš protějšek tak trochu dusil a odchod ze vztahu byl spíš vysvobozením. V takovém případě bude obtížné vybojovat lásku zpět, ale nic není nemožné, tak se alespoň trochu snažte!

Chcete dobrou radu? Zkuste se zeptat odborníků! Naše brožurka ví vše podstatné, stačí si ji prostudovat a brzy budete vědět víc! Řešení – originální a účinné – co chtít více? Stačí jediný klik myši a je to Vaše!

Chcete získat zpět ex? Začněte na sobě pořádně pracovat! Musíte vypadat a cítit se co možná nejlépe. Hezké oblečení, změna účesu, dejte si na sobě více záležet ráno u zrcadla a uvidíte, že si hned budete připadat více žádoucí a sexy. Také se neohlížejte na to, co si vlastně myslí ostatní. Co je jim do Vás? Vesměs Vás nikdo nezná, jen matně tuší, jak se jmenujete. Na podobné drby nesmíte dát, buďte nezávislí a úspěch se brzy dostaví. Nestarejte se o vyjádření kamarádů nebo kamarádek Vaší někdejší drahé polovičky, ono je to třeba za chvíli přejde. To, že nejste dost dobrý či dost dobrá pro toho či onoho, se ve společnosti proslýchá dnes a denně, určitě se srovnání neubráníte. Ale dělejte, jako kdybyste to neslyšeli. Nenechte si kazit život tím, že se budete snažit potěšit všechny a zavděčit se úplně každému. O tom to přeci není, nebo snad ne?