Otázka dne – jak získat zpět přítelkyni? Rozešli jste se, ať už kvůli nevěře nebo nějakému malichernému důvodu a chtěli byste vrátit čas zpět? To samozřejmě nejde, alespoň tedy ještě ne při výdobytcích dnešní vědy, ale řešení přeci jen existuje. Je to zdlouhavé, ale pravda, máte naději na úspěch, a to skoro vždycky. Takže jak na to?

Vyzkoušejte třeba naši šikovnou brožurku, která dodá spoustu cenných rad a pomůže v cestě za vítězstvím. Nemějte strach a nebojte se zeptat, rada od zkušených je velmi podnětná, a když se jí budete řídit, rozhodně nic nezkazíte. Právě naopak, můžete jen získat!

Co byste měli dělat? Možností je mnoho, ale důležité je, abyste začali jednat a po malých krůčcích si získávali zpět ztracenou důvěru. Možná to půjde trochu obtížněji, než když jste svou expřítelkyni sváděli poprvé, ale bez aktivity to prostě nepůjde a lásce se musí něco obětovat, jak mluví známý slogan.

Vždycky máte šanci, tak se nevzdávejte dopředu. Chce to řádně prosondovat terén a důkladně se porozhlédnout, kde by bylo dobré začít. Nezapomínejte, že nejvíce vyřešíte osobně. Nevolejte zbytečně dlouho, nepište zamilované dopisy, na ty Vám bývalá přítelkyně neskočí. Jak dostat zpět přítelkyni? Jedině osobně!

Musíte si domluvit osobní schůzku, ideálně na nějaké neutrální půdě a tam teprve začít se znovudobýváním. Nikdy ne dřív! Nesmíte dát najevo, co přesně chcete probírat, vymyslet si nevinnou záminku k pozvání „někam ven“ přeci není nic zákeřného, za co byste se měli stydět, že? Tak to zkuste, nemůžete nic ztratit.

Jak získat zpátky přítelkyni nemusí být nemožný úkol, svěřte se do rukou odborníků na sociologii. Stačí si prolistovat naši příručku a nechat se inspirovat k činům, které povedou k tomu, abyste nebyli single – ale měli zpět svůj vysněný vztah, pro který jste už hodně obětovali.

Na schůzce uznejte svoje chyby, které jste sebereflexí po rozchodu odhalili nebo se omluvte pro něco, kvůli čemu jste se ve vztah hádali. Je to známka dospělosti a hlavně gesto na úrovni, které musí dívka či žena ocenit. Téma jak získat zpět přítelkyni vlastně nemusí být tak těžké – jednejte mužně a současně si netrhejte vlasy a nedělejte obscénní gesta, jako třeba volání v půl druhé ráno, když jste si trochu předtím přihnuli.

Chce to postupovat taktně a po drobných krůčcích, jinak úspěch jen tak nepřijde. Možná, pokud budete zbytečně spěchat, si spíše zavřete dveře. Ženy, ať už jsou jakékoliv, milují dobývání a dvoření se, tím zapůsobíte skoro na sto procent příslušnic něžného pohlaví. Chybu rozhodně neuděláte drobným dárkem, květinou nebo něčím sladkým, tímhle prostě potěšíte a zabodujete. Nebojte se také pozvat někam, kde je docela romantická atmosféra, je třeba se pozitivně naladit, protože budete probírat vztah, jenž chcete zase pokud možno slepit dohromady. A právě v takovém prostředí bude ta nejlepší možnost, kde udělat první – malý – ale přesto mimořádně důležitý krok kupředu.

Jak získat zpět přítelkyni? Tak si to trochu shrňme. Romanticky, pomalu, jemně a s notnou dávkou sebereflexe, ale přesto s hrdostí, která je v takovémto případě naprosto nezbytnou součástí procesu dobývání.