Každý tohle zná, každý tohle někdy zažil. Téma jak získat zpět srdce ženy provází lidstvo už celá tisíciletí, je to otázka, která se řeší během života klidně i několikrát a občas je dokonce předmětem zájmu jedna a tatáž osoba něžného pohlaví. Není divu, láska je někdy slepá a rozhodně je dlužno podotknout, že si určitě nijak nevybírá. V takovém případě je třeba napnout všechny síly a pokusit se o malý zázrak. Existují zajímavé tipy a triky, jak tuhle pravděpodobnost ještě navýšit – inu – když jde o lásku ženy, v zásadě jde u mnoha mužů absolutně o všechno a jsou ochotni podle toho jednat.

Není třeba se ztrapňovat nebo nějak doprošovat, téma jak získat zpět srdce ženy rozhodně o tomhle vůbec není. Tím spíše ženu odradíte, nehrajte zoufalce a neberte si osobně, že jste něco pokazili Vy a nesnažte se za něco výhradně omlouvat – tyhle gesta patří výhradně do romantických filmů a ne do běžného života. Pokud si nevíte rady, dejte na odborníky. Stačí jedno kliknutí a koupíte si knihu plnou užitečných rad, díky kterým půjde všechno snáze.

Lepší bude, když jemným nátlakem donutíte vysněnou ženu vzpomínat. Má k Vám totiž stále určité pouto, a pokud dáte najevo, že Vás mrzí, že podobných chvilek mezi oběma nebylo více, máte napůl vyhráno. Ženy také hodně slyší na takzvané superlativy, takže pokud podle Vás bylo něco s ní nejlepší nebo nejdůležitější či nejsilnější v životě, tak byste to určitě měli zmínit. Každé se tím zavděčíte, protože tím dáte najevo bez vytáček a zbytečného ponižování, že to bylo mezi Vámi velmi prima a rádi byste minulost vrátili zpět, kdybyste mohli.

Jak získat zpět srdce ženy? Nebuďte hysterický! V takových případech určitě neuspějete, nechovejte se jako byste právě šlápli na ježovku, ale působte, jako kdybyste byli psychicky nezdolní. Ženy nesnášejí bábovky a plačtivé muže, naopak – sebedůvěra je to, co je k mužům přitahuje, takže jednejte oduševněle a s naprostým klidem, jen tak totiž můžete uspět. Minimum emocí, které dávají najevo strach ze samoty nebo dalšího duševního trápení bez milované osoby, na to Vám prostě žádná nikdy nekývne!

Měli jste spolu nějaký problém, přes který nejel vlak, a cítíte se, že jste hlavním viníkem této rozepře? Nebo že jste se snad dokonce rozešli právě kvůli tomu? Přiznejte se a ulevte své duši. Žena to určitě ocení, že jste si uvědomili své chyby a otevřené přiznání je obrovské plus pro budoucnost, pokud se tedy oba rozhodnete vrátit se po určité době k sobě. Minimálně se tedy pročistí vzduch, což je pro další vývoj situace mimořádně důležité! Pokud chcete další cenné rady k dobru, jediným kliknutím se dostanete tam, kde chcete být – spoustu cenných rad v jedné užitečné brožurce!

Tichá voda břehy mele, pamatujte na to. Získat zpět srdce ženy můžete jen po drobných krůčcích, nikdy to nepůjde za jediný den. Žena si sama musí říci, že se snažíte a lopotíte, abyste jí dali najevo, že o ni stojíte. A ještě jedna důležitá rada – buďte zadobře s jejími kamarádkami, nebo si je rovnou získejte na svou stranu. Podsouvejte jim jednu zásadní myšlenku – musí totiž vědět, jak Vám bývalá přítelkyně chybí a jak Vás to trápí. A v neposlední řadě, určitě respektujte ženino rozhodnutí, ať už bude jakékoliv. Nehroťte nic, protože jedna prohraná nebo vysloveně zpackaná bitva neznamená konec války.