Dobře, takže teď už víte jak se s rozchodem vypořádat, ale teď ještě potřebujete vědět, proč se vlastně vztahy rozpadají.

Abych byla upřímná, spoustu jiných stránek o randění Vám řekne, „Byla tam špatná komunikace!“ nebo „Nejste slučitelní na psycho-sociální bázi!“ Ať už to znamená cokoli.

Každopádně, studie prokázaly, že důvodem, proč se 88% vztahů rozpadá, je, že se prostě vytratí přitažlivost. A já zde nemluvím o té sexuální přitažlivosti. Mluvím pouze přímo o přitažlivosti. Ale co tím specificky myslím?

Lidé jsou na této planetě po tisíce let a během let jsme zjistili, co se za atraktivní považuje a co ne. Jsou jisté vlastnosti, které mají muži, a které přitahují ženy a jsou také jisté vlastnosti, které vlatsní ženy a přitahují muže. Ale co tyto vlastnosti jsou?

Tak tedy, nechte mě projít si s Vámi čtyři neatraktivní vlastnosti, které jste mohly během vztahu ukázat, a které možná byly příčinou jeho rozpadu.

1.) Byla jste ta, co partnera neustále potřebuje a vynucuje si umělou lásku.

Ano, taková ta věčně přilepená přítelkyně … Tohle je velmi běžná vlastnost, kterou lidé vystavují ve vztahu na obdiv. Možná Váš partner vypadá, že mu to přijde roztomilé, ale pravdou je, že tohle je jeden z největších zabijáků přitažlivosti, který tam venku je. Ano, možná to zní divně, ale studie prokázaly, že takové ty věčně přilepené přítelkyně jsou ty největší vypínače ve vztahu.

Lidé potřebují výzvy. Pokud je něco moc jednoduché, je v lidské přirozenosti se prostě sebrat a odejít a tento, dalo by se říct, mechanismus přežití, je náš způsob jak si říct, „najdu si novou výzvu, nudím se!“.

Pokud jste tuto chybu udělala, zkustě věci trochu okořenit! Naučte jak být pro partnera výzvou. Nedejte se jen tak a hrajte chvíli tu starou dobrou hru „Mě jen tak nedostaneš!“.

2.) Byla jste moc slečna kontrolorka.

Ano, tohle je další velký důvod, proč vztahy nefungují. Pokud se snažíte kontrolovat svého partnera, ke konci vztahu naopak kontrolu ztratíte úplně. A to je pravda. Studie ukázaly, že čím víc se partner snaží druhého partnera kontrolovat, tím více se druhý partner snaží od kontroly oprostit … a když se tak nakonec stane, není už většinou téměř cesty zpátky.

Pokud jste tohle dělala, pokuste se naučit zvládat svou žárlivost. Je to jen velký znak Vaší vlastní nejistoty.

3.) Hledání externího ujišťování.

To velmi úzce souvisí s vlastní nejistotou ve vztahu. Zeptaly jste se někdy partnera, „vypadám v tom tlustá?“ nebo „Líbím se ti ještě?“. Obrovský vypínač.

Místo toho, pokuste se být sebevědomý a silný jednotlivec. To je atraktivní. To, co jsem zmínila výše, není.

4.) Nevěra.

Tak tento je asi jasný, pokud Vám partner nemůže věřit, jedná se o velkého zabijáka přitažlivosti. Dokonce, v časech středověku by žena byla dokonce za cizoložství zabita. Podvádění zcela určitě ukončí Váš vztah. Není pochyb o tom, že lidé se na takovéhle chování koukají ze shora, takže příště myslete dvakrát, než uděláte něco tak hloupého!

Tedy nebuďte překvapeni, pokud jste podváděly, že Váš vztah skončil. Znovu říkám, každý zlomený vztah lze 100% spravit, ale tento list by měl právě zabránit možnému rozchodu.

Tak tady to máte. Čtyři zaručené zabijáky vztahu. Pokud nic jiného, tento seznam Vám zaručí, že už neuděláte stejné chyby v budoucnosti s jiným partnerem!

A znovu, pokud se chcete podívat na souhrnné video, jak získat Vašeho Ex zpátky, podívejte se na odkaz na video na spodní části!